BOP için Türk Genelkurmayı Felç Edilmek İsteniyor !

Ergenekon Terör Örgütünün Dolduruşuna geldiğim için Türk halkında ve kafasını karıştırdığım herkesten özür dilerim.
Gözlerimi açanlara ayrıca teşekkür ederim.

BALBAY’IN HARD DİSKİNDEN KURTARILAN NOTLARI

İŞTE BALBAY'IN ŞOK NOTLARI - Foto

İŞTE BALBAY’IN ŞOK NOTLARI – Foto
ETÖ davasında tutuklanan Balbay’ın bilgisayarından ele geçirelen bilgiler Tempo24 tarafından yayımlandı. İşte o kurtarılan bilgiler

İŞTE BALBAY’IN BİLGİSAYARINDA ELE GEÇİRİLEN NOTLAR – TIKLAYIN


Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklanan Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Mustafa Balbay’ın bilgisayarından sildiği öne sürülen notları, soruşturmayı sürdüren polis teknik birimleri tarafından hard disk’ten kurtarıldı.

Balbay’a ait olduğu öne sürülen notlarda, dönemin Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Şener Eruygur’a atfen verilmiş diyaloglar bulunuyor. Eruygur, Baybay’ın da aralarında bulunduğu birkaç gazeteciyle yaptığı sohbette hükümete karşı enerjiyi birleştirmek gerektiğini söylüyor.

Söz konusu günlükler, soruşturma makamlarının kayıtlarına göre Balbay’a ait Casper marka dizüstü içersinden çıkan Western Digital marka, seri numarası WMAM9EF31256 olan bilgisayar hard diskinde yapılan incelemede görülen farklı kaydedilmiş dosyaların birleştirilmesiyle oluşturuldu.

Tempo24 internet sitesinin yayımladığı birleştirilmiş dosya toplam 334 bin 882 –boşluklu- vuruştan oluşuyor. Mustafa Balbay’a ait olduğu edilen günlükte her diyalogun dibine ‘DEĞERLENDİRME’ başlığı altında, görüşmede geçen isimler, rumuzlar ve olaylar konusunda bilgiler düşüldüğü görülüyor.

26 Yorum »

 1. ARAP said

  AMERİKA HALKINI BİLİÇLENDİRMEK GEREKİR.İSRAİLİN MENFAATİ İÇİN KENDİ EVLATLARI IRAK TA AFGANISTAN DA YARIN İRAN,SURİYE BELKİDE TÜRKİYEDE TELEF OLACAKLAR….NE İÇİN ..BİR HİÇ UĞRUNA DÜNYAYI FELAKETE SÜRÜKLÜYORLAR…

 2. murat baloglu said

  turk dusmani brinin genel kurmay baskani olmasi dunyada hic bir gucun isi olamaz..polemik yaratmayin , aslana tas atmayin.yer sizi….

 3. murat baloglu said

  turk dusmani brinin genel kurmay baskani olmasi dunyada hic bir gucun isi olamaz..polemik yaratmayin , aslana tas atmayin.yer sizi….yapmadik goooott

 4. yurtsever said

  pkk konusunda birkac sey eklemk isterim israil pkkdan nefret etmektedir israile tek silah sıkan kürt gurubu pkk dir. kuzeydeki olusan yahudi-kürt devletine destek olmadigi için parti bölünmüstür. abd ve isarilin orta doguda kripto-jew-kürt devleti kurmasi husunda en buyuk engel pkk dir öcalan bunlari söyledi dillendirdi israilin tehlikeli oyunlar pesinde oldugunu bir cok aciklmasinda görebilirz. ister begnilsin ister begenilmesin pkk tuzugunde 1989 beri bagimsiz kurdistan istegi yoktur. bugun tek planlanilan turkiyedi kurtleri barzani arkasina yedekleme girisimidir israil ve abd pkk, ile ust duzeyde bir mucadele icindedirler. savaşın olmasi milliyetciligi körükleyceginden kürtlerin barzaninin bagimsizlik söylemine kaymasi daha uygun görülmüştür. tarih kendini tekkerur mu edecek?? ulkemizin kurtulusu kurt ve turk itifakından gececek.
  “Türk olmaktan gurur duyuyorum”

  calişmalarinizda basarilar ve saygılarimi sunaraim

 5. Zeynel A. Deliakn said

  Bu millet; siz kabul etsenizde, etmesenizde ordusuyla bir bütündür.

  Ne sizin karalamalarınız, nede düzmece belgeleriniz bunu asla değiştiremez. Ki aslında silerde bunun bal gibi farkındasınız.

  Tutup paşama yahudi demişsiniz, Komik efendiler çok komik, kaldıki osmanlıya en iyi hizmeti sunan Sokullu paşaların ve binlerce benzerinin devşirme olduğunu bilmediğinizde böylece ortaya çıkıyor.

  Bu millet Asurların, Babillilerin, Arapların, Yahudilerin, Ermenilerin, Rumların ve Türklerin tam bir mozaik içerisinde yoğrulduğu tarihi bir millettir.

  Siz kendine kürt diyen zavallılar bilmezmisinizki tarih ve kültürünüz bize aittir. Bilmezmisiniz ki varolmanızın sebebi bizlerin tüm dünyaya karşı verdiğimiz mücadele ve varolma azmimizdir. Sizleri vareden bileriz efendiler dikkat edin yok edende bizler olabiliriz.

  Tarih boyunca sizin gibi vatanına hıyanet, hatta ihanet içerisinde olan mihraklarla mücadele ettik. Ne düzmece haritalarınız, ne de var olduğunu idda ettiğiniz kimliğiniz, ne de dağda elinde silahla dolaşan süprüntüleriniz bu devleti parçalayarak, bir karış toprağını ele geçiremeyecek. Herşeyimiz yitirsekte toprağımızın bir karışını size yar etmeyeceğiz.

  Artık uyanın ve cebinizde taşıdırğını kimlğe, ekmeğini yediğiniz devletinize sadakatle ve sayğıyla hizmet edin. Sizi ne Talabani nede Barzani köpeği kurtaramaz ne bir millet olabilirsiniz nede bir devlet. Sadece batının uşağı olmaktan öteye gidemez ve tüm tarihiniz boyunca sadece sömürülür ve evlatlarınızı neden olduğunu dahi bilmeden batının pis emellerine kurban edersiniz.

  Artık bu büyük ve köklü devleti yıkamaycağınızı görün ve bu milletten af dileyin şüphesizki şevkatinın sınırı olmayan Türk Milleti sizide affedecektir.

  Aksi taktirde ihanet edenlere karşı nefretinin – azminin ve gücünün sınırı olmayan Kahraman Ordumuzun gazabıyla baş başa kalacaksınız.

  Bu size son uyarı.

  Ne Mutlu Türküm Diyene !!!

 6. barbaros said

  bop projesinin gerçekleşmesi için yahudiler kürleri kullanıyorlar.. önce onlara sözde vatan yaratacaklar sonrada enselerine vurup o vatanı yahudilerin veya abd nin lahine koruyacaklar.. israil kürtleri o tprakları korusunlar diye savunuyor..
  ne güzel…
  bedava asker gücü işte, oradaki, ama bunu anlayamayan kürtler onların her dediğini yapıyor ve oyunlarına geliyorlar. bop projesindeki kürtlerin yeri sadece ve sadece asker gücüdür.. o toprakların koruyuculuğunu yapmak olacaktır. ve asla kendi vatanları olamaycaktır . kürtlerin sadece tek vatanı vardır oda büyük türkiyedir. başka yolu yok. ABD veya israil o toprakları kürtlere verecek kadar aptalmı ki.
  gap bölgesindeki tüm yaraltı kaynakları yahudilerin işletmesine geçecek ama koruyucuları kürtler olacak.. nasıl bir kandırmaca…

  m.kemalin bir sözü var “türkiye cumhuriyeti ilelebet paidar kalacaktır” kimse bu topraklardaki vatandaşın aklına girmesin, kimse orduya dil uzatmasın… yoksa tüm listeler hazır, herkez tetiktedir, bu vatan evlatları önce kime silah çekeceğini çok iyi bilir…
  önce bizi bu duruma getiren içimizdeki sahte türkler temizlenmeden cephedeki düşmanla savaşılmaz……

  EFENDİLER anlayana sivri sinek saz olsun…

  NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

 7. İLYAS OKTAY said

  O KADAR BÜYÜYORUZ Kİ FARKINDA DEĞİLİZ YANİ BİR GENELKURMAY VE TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİMİZ FARKINDA VE BUNU BİLEN İÇ VE DIŞ DOST GÖRÜNEN MİHRAKLAR TSK ve KOMUTANIN EN YÜKSEK ORGANI GENEL KURMAYI HEDEFLİYOR BAŞTA SAYIN GENELKURMAY BAŞKANIMIZ OLMAK ÜZERE BİZLER SATIN ALINAN ÜÇBEŞ AYDINIMIZ;YAZARIMIZ;GAZETECİMİZ VE TARİHCİMİZ OLSADA PLATİNDENDE SERT VE KUVVETLİ İRADELİ TÜRK MİLLETİ MEVCUT VE DAHASI PAŞALALARIMIZIN EMRİNDE

 8. yaşar said

  jitem insan selam bizler devam kendiniz iyi bakın kardeşim sizlerle ulaşk istiyom lüt fen ulaşmak istiyom

  AHMET YILDIRIM İST

 9. tdtydtyedt said

  gtdfgdgfg

 10. HASAN HÜSEYİN ŞARKLI said

  SİZİN GİBİ VATAN HAİNLERİ OLDUKÇA MUZAFFER ORDUMUZ SİZİN KARŞINIZDA BİR MİĞFER GİBİ DURACAKTI SİZ KÜRTELERİN YAHUDİLERLE YAKIN AKRABALIK PAYI OLDUĞUNUDA TÜM DÜNYA BİLİYOR SİZİN BARZANİ YAHUDİ DEĞİLMİ?

 11. edtgesr said

  ryserye ryyery

 12. adil han aydoğan said

  biz okadar yüce bir milletizki bizi yıkmaya dünyanın gücü yetmez atamız bu ülkeyi bize emanet etti canımız pahasına bunu korumaya yemin ettik 3 -5 bin capulcunun bize gücü yetmez onlar zwngin se bizimde iman dolu göğsümüz var YAŞASIN BAYRAĞIMIZ YAŞASIN YÜCE TÜRK ULUSU

 13. tevfik said

  çok gerizekalısınız bu araştırmaları yapanlar. tekrar söyüyorum yaşar büyükanıtın babasının babası hakkında atıp tutmuşunuz ulan salaklar o zaman israilmi vardı o bölgede gerizekalılar ya bu kadarda aptal olunmaz yaa komiksiniz

 14. Anonim said

  Tevfik kardeşim aynısı çok evvel yazdım, dedim salak mısınız o zaman israil mi vardı diye ama sildiler , gülüyorum ben sen de gül hahaha

 15. gizli said

  yazılanlar tamamen gercektir,ben birebir sahidim…

 16. gerçek TÜRK said

  BU ARAŞTIRMALARI YAPANLAR KENDİ ANNELERİNİDE ARAŞTIRSINLAR BAKALIM NE ÇIKACAK A……….K………E………..SİTTİRİNLAN
  BENİM ÜLKEMİ SEVMEYEN İHANET EDEN DEFOLSUN GİTSİN
  YAŞAR PAŞA TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ KOLLAYAN İNSANLARDAN BİRİ ATATÜRK İLKELERİNİ YERİNE GETİREN VE KANININ SONDAMLASINA KADAR ŞEREFSİZLER DÜDÜKLEMEYE DEVAM EDECEKTİR

 17. ecem-cezacıı (raper) said

  ya çok sıkcı şeylerden bahsedionuz . brz neşelenin yaww.
  bakın yaz geldi. herkez altına bi short , bi t-short çekmiş takılıo.
  Siz hala bunlardan bahsedn..
  AYIP SİZEEE 😀

 18. sevket said

  bu siteyi hazirlayanlar kesinlikle amerika ve israilin türkiye ayagi olan nurcular.
  ve müslüman falanda degiller,milliyetci gibi yazip, hedef saptiriyorlar.

 19. selim pusat said

  kaynak gösterdiginiz sitede sizin gibi sahte.Bu iki sitede hain nurcu, kürtcü, amerikanci, ve gercek yahudilerden olusan bir gürühun eseridir.Büyük Türk Milliyetcileriyle hicbir ilgisi yoktur.

 20. demir turk said

  Askerlerimize fazla laf atmayin onlar Bizim Canlarimiz Kanlarimiz onlarla biz Ayakta dimdik Duruyoruz Yaziklarolsun BU askerlerimize Laf atanlara Bu TURK Dusmanlarina

 21. nafile uğraşlar bunlar said

  Uydurma yazılarınızla ordumuzun başındaki değerli komutanımıza “çamur at tutmazsa da bari izi kalsın” düşüncesiyle saldırıyorsunuz. Belli ki bu ülkeyi güçsüz düşürmek, bu ülke insanlarına “acaba?” dedirtmek isteyenlerin maşalarısınız. O ateş çok sıcak çünkü milyonların güveninden, sevgisinden alıyor gücünü. Maşa da olsanız erir, dökülürsünüz.

  Kaldı ki bu insan yahudi kökenli olsa ne olur. Türk ordusu o kadar mı başıboş ki zararlı bir insanı kendine lider yapsın? Bırakın bu pis oyunları. Büyükanıt paşamıza saygısızca attığınız bu iftiralara son verin artık! Bu ülke yeri gelse hükümete bile güvenmez ama ordusuna ve onun komutanına sonuna kadar bağlıdır.

 22. YAHYA said

  ŞAHISLARIN SOYUNU SOPUNU BİLEMEM.TEK BİLDİĞİM DEVLET VE MİLLET OLARAK İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ REZALETTİR.VİYANA ÖNLERİNDE AVRUPALIYA ATINI SULATAN BU MİLLET ŞİMDİ İMF NİN ATINI ANKARA DA SULUYOR.CUMHURİYET DÖNEMİNDE ŞİMDİYE KADAR 1,5 TRİLYON DOLAR ANAPARA+FAİZ ÖDENDİ. ÖDENEN BORC NEYİN BORCUDUR? BUNU SORGULAYIN! İKTİDARA GELEN HER HÜKÜMET ZORLA BOCLANDIRILIYOR.ASKER DE BUNU SEYREDİYOR.SADECE 2002-2008 DÖNEMİNDE 225 MİLYAR DOLAR İÇERİYE VE DIŞARIYA FAİZ ÖDENDİ VE HALA HERGÜN 120 MİLYON DOLARA TEKABÜL EDEN 156 MİLYON YTL CİVARINDA-(ESKİ PARAYLA 156 TRİLYON) GÜNLÜK FAİZ ÖDENİYOR.GÜNLÜK 156 TRİLYONU KAÇ KİŞİ YİYOR BİLİYOR MUSUNUZ ? TAHMİN EDİN BEYLER! 5500 (BEŞBİNBEŞYÜZ ) KİŞİ.YANLIŞ DUYMADINIZ SADECE 5500 KİŞİ. KİM NEYİ ARIYORSA İŞTE BU 5500 KİŞİNİN İÇİNDE ARASIN .5500 SİLAHLI ADAM HAZİNENİN ÖNÜNE GELSE ZORLA GÜNDE 156 MİLYON YTL HARAÇOLARAK İSTESE VATANDAŞ BUNLARI SALLANDIRIR.AMA FAİZ YUTTURMACASIYLA ALDIKLARI İÇİN VATANDAŞ BİLMİYOR.2008 YILINDA ÖDENECEK 57 MİLYAR YTL BORÇ FAİZİYLE 1900 ADET(BİN DOKUZYÜZ) F-16 ALINIR.ŞİMDİ SORU ŞU:BUNA GÖZ YUMANLAR,ÇANAK TUTANLAR KİMSE, TÜRK OLSA NOLUR? OLMASA NOLUR? UYAN MİLLET MALI GÖTÜRENLER VAR!

 23. abuzer kartal said

  Siteye tesadüfen girdim ve Yaşar Büyükanıt hakkındaki iddialarınızı okudum. Vermiş olduğunuz birçok bilgi hakkında yorum yapamam ancak bir noktada yanıldığınızı belirtmek isterim. Ben de askeri okullarda okudum ve okulda sınıfta kalan kişilere biz “dönek” (devre dönme anlamında) derdik. Diğer iddialarınızın doğrumu yanlışmı olduğunu araştırmadım, ancak merakla okurken bu iddianıza gediğimde, son derece kolay bir şekilde öğrenebileceğiniz bir konuda bile hata yaptığınıza göre diğer iddialarınızı da fazla ciddiye almamaya karar verdim.

 24. recep meker said

  son günlerde bu tür zırvalar aldı yürüdü,kim yahudi kim ermeni kim rum,iyice şaşırdınız.Gerçek işlerle ugraşın enazından birşeylere faydanız olur.

 25. Mahmud said

  Amacımız başlığı altında yeralan yazınızda kast edilen 1000 yıllık beraberlik ile ilgili kastınız eğer Kürtler ise hatırlatırım doğu ana doluya Ermeniler’den boşaltılan topraklara Osmanlı tarafından 1915 sonrası yerleştirildiler ( topraklar müslüman toprağı gözüksün diye) hatta tanıştığım yaşlı bir Diyarbakırlı şöyle demişti “1918’de Fransızlar ile geldiler Fıransızları kovduk bunları kovamadık.” İşin Türkçesi 1000 senedir bir arada yaşamak koca bir yalan, hatta Çanakkalede omuz omuza çarpıştık bir diğer yalan ( İddia ediyor vede ispatada hazırım ki 320000 şehidimin yattığı Çanakkalede 320 tane Kürt bulamazsınız hatta hatta 32 taneye de razıyım. Unutmayın ki Doğulu olmak Kürt olmak değildir!) Ermeniler doğu anadolu toprağında Türk katliamı yaparken ellerinde müçhez orduları bulunan (hamidiye alayları) kılını kıpırdatmamış ama aynı silahları kurtuluş savaşında Sütçü İmama karşı büyük bir şevkle kullanmışlardır. iddialar isyanlarının cumhuriyet döneminde olduğu Osmanlı’da din kardeşi olarak kardeş kardeş yaşadığımız yönündedir. AMA! Yavuz S. Selim dönemindeki beyatlarından günümüze dek tam 36 büyük isyanları vardır (küçükleri saymıyorum) ve bunların sadece 3 tanesi cumhuriyet dönemindedir. yani bazı izan yoksunlarının iddia ettiği gibi “siz Türküm derseniz birileride kalkar Kürdüm der.” koca bir yalan. Bu memlekette Yugoslavya’dan Boşnaklarla göçen Sırplar bile İslamlaşıp Türklüğü kabullenip sahiplendiler ama bu hainler bir kısmı soy olarak Türk olmasına rağmen ihaneti düstur edinmişlerdir.

 26. Mahmud said

  Ayrıca birsürü yorum görüyorum orduya dair,
  Arkadaşlar bu memlekette hiç bir vatan evladının orduyla bir sorunu yok!
  Sadece Türk ordusunu işgaleden Atatürksüz Atatürkçüler zihniyeti ile sorunu var.

RSS feed for comments on this post · TrackBack URI

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: