Büyükanıt Paşa’nın Göstermelik İcazet Operasyonu

Ergenekon Terör Örgütünün Dolduruşuna geldiğim için Türk halkında ve kafasını karıştırdığım herkesten özür dilerim.
Gözlerimi açanlara ayrıca teşekkür ederim.

BALBAY’IN HARD DİSKİNDEN KURTARILAN NOTLARI

İŞTE BALBAY'IN ŞOK NOTLARI - Foto

İŞTE BALBAY’IN ŞOK NOTLARI – Foto
ETÖ davasında tutuklanan Balbay’ın bilgisayarından ele geçirelen bilgiler Tempo24 tarafından yayımlandı. İşte o kurtarılan bilgiler

İŞTE BALBAY’IN BİLGİSAYARINDA ELE GEÇİRİLEN NOTLAR – TIKLAYIN


Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklanan Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Mustafa Balbay’ın bilgisayarından sildiği öne sürülen notları, soruşturmayı sürdüren polis teknik birimleri tarafından hard disk’ten kurtarıldı.

Balbay’a ait olduğu öne sürülen notlarda, dönemin Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Şener Eruygur’a atfen verilmiş diyaloglar bulunuyor. Eruygur, Baybay’ın da aralarında bulunduğu birkaç gazeteciyle yaptığı sohbette hükümete karşı enerjiyi birleştirmek gerektiğini söylüyor.

Söz konusu günlükler, soruşturma makamlarının kayıtlarına göre Balbay’a ait Casper marka dizüstü içersinden çıkan Western Digital marka, seri numarası WMAM9EF31256 olan bilgisayar hard diskinde yapılan incelemede görülen farklı kaydedilmiş dosyaların birleştirilmesiyle oluşturuldu.

Tempo24 internet sitesinin yayımladığı birleştirilmiş dosya toplam 334 bin 882 –boşluklu- vuruştan oluşuyor. Mustafa Balbay’a ait olduğu edilen günlükte her diyalogun dibine ‘DEĞERLENDİRME’ başlığı altında, görüşmede geçen isimler, rumuzlar ve olaylar konusunda bilgiler düşüldüğü görülüyor.

1. Göstermelik icazet operasyonunda, Barzani ve Talabani’nin elini rahatlatacak ve aşiretlerinin Irak’ın kuzeyindeki hakimiyetlerini güçlendirecek şekilde, sadece az sayıdaki pkk’lı militan hedef alınacaktır.

2. ABD’nin stratejik müttefiki haline gelen kürtlere ve kürtlerin hukuki olamayan yollardan elde ettikleri kazanımlarına ilişilmeyeceği için, gayr-i meşru kürt devletinin konumu pekişecektir.

3. Türkmenler’in kaybettikleri siyasi haklar ve stratejik topraklar iade edilmeyeceği için, Türkmenler’in haklarını kaybettiği yeni pozisyon fiilen kabul edilmiş olacaktır.

4. Türkiye ve Türkmenler, bir daha Kerkük ve bölge petrolleri üzerinde söz sahibi olamayacak, böyle bir iddiayı seslendiremeyecektir.

5. Çuval krizi ve göz yumulan pkk’nin terör eylemlerinden dolayı kamuoyunda oluşmuş anti-Amerikancı tepkiler azaltılacaktır.

6. Büyükanıt’ın Genelkurmay Başkanlığına güçlü olarak gelmesi sağlanarak, demokratik düzen içinde yükselen emperyalizme muhalif sesler bastırılacak ve tezkere krizinin bir daha yaşanmasına fırsat verilmeyecektir.

7. İran ve Suriye üzerine yapılması planlanan emperyalist askeri harekatlar öncesinde, Türk kamuoyunda çok seslilik engellenecek ve ABD yanlısı politikalar baskıyla pekiştirilecektir.

8. Dar bir bölgede ve çok sayıda askerle risksiz ve göstermelik operasyon yapılması planlandığı için, pkk tedbirini önceden alacak, operasyon bölgesini geçici olarak boşaltacak ve operasyondan kalıcı sonuçlar elde edilemeyecektir. Zaten, Büyükanıt’a yakın bazı titrsiz akademisyenler de, paşalarına zemin hazırlamak için gazetelere verdikleri demeçlerde, ne hikmetse yapılacak sınır dışı operasyondan bahsetmişlerdir. Operasyonun terör eylemleri açısından sonuç getirip getirmemesi zaten paşamızın umurunda da değildir. Daha şimdiden, yapılan asker sevkiyatını haber almamış bir tane bölücü hain kalmamıştır. Bu sorunun kalıcı olarak çözümü, taktiğe uymayan şekilde çok sayıda askerin kullanıldığı operasyonlarla değil, Şemdinli’de bombalama yapanların asıl görevlerini ifa etmeleriyle sağlanabilir.

9. Sıcak çatışma alanına çok sayıda acemi askerin sürülmesiyle, Şehit cenazeleri Anadolu’nun dört bir yanına gönderilecek ve ihanet odaklarının istediği şekilde Türk Milleti ve Milliyetçileri sokağa dökülmek üzere tahrik edilmiş olacaktır. Körüklenen iç çatışma ortamında bölge halkı küstürülerek, Barzani’ye yakınlaşmaları temin edilecektir.

10. Uzun bir aradan sonra ilk defa sınır dışına veya bölgeye yapılacak kalabalık bir askeri operasyonun başında gözüken Büyükanıt’ın, milli kahraman olduğu şeklinde kamuoyu üzerinde menfi propaganda yapılacaktır. Böylece sabetay soy kütüğünün ortaya çıkmasıyla ve karıştığı provokasyonlarla ilgili hakkında dava istemiyle paşanın kaybettiği prestij yeniden kazandırılacaktır. Tabii ki yoğun propaganda ortamında, bu milli kahramana (?!) hiç kimse tarafından, ABD’nin Irak işgali sırasında nerede olduğu, başına çuval geçirilen askerlerimizin en üst düzeyde sorumlusuyken niçin sessiz kaldığı, çuval geçiren emperyalistlere icazet yuları takmaları için boynunu niye uzattığı, Telafer’deki soydaşlarımızın başına bombalar yağarken niçin umursamadığı, soydaş olduğu İsrail lobileriyle niçin bu kadar sıkı fıkı olduğu, Türk Milletini birbirine düşürmek için hazırladığı provokasyonlarla neyi amaçladığı, yerine geçmeyi tasarladığı Komutanlarının altını neden oyduğu, sözde milli kahraman olacak birisiyse kızını özellikle bir yahudiyle neden evlendirdiği, aile içinde sabetaist inanç ve gelenekleri niçin önemle koruduğu ve dönme soyunu ısrarla niye gizlemeye çalıştığı sorulamayacaktır.

11. Milli kahramanlığa soyunma öncesinde paşamız, “Ben de Fenerbahçeliyim”, “Güzel Güneydoğumuzda niçin terör olsun ki?”, “Aslında ben atletizm hakemiyim”, “Helikopterden baktığımda her yer bembeyaz karlar içindeydi, kuşlar ve kelebekler uçuşuyordu” gibi sözlerle, masum ve halktan biri gibi gözükmeye çalışmaktadır. Elbette göstermelik operasyon sırasında, elinde otomatik silahıyla dağlarda gezdiği, askerlerin başında karavana yediği veya kurtardığı (!?) Türkmen çocukları kucağına aldığı sıralarda fotoğraflar çektirmeyi ihmal etmeyecektir. Bu fotoğrafları “seçilmiş” propaganda ekibinin allayıp pullayıp gazetelerde boy boy yayınlamasıyla, Büyükanıt, sözde yeni Atatürk’ümüz olmaya hak kazanacaktır. Kim bilir, belki de bu fotoğrafların birisi, yakında Atamızın K.K.K. brövesinden çıkartılmak istenen resminin yerine konulur…

12. “seçilmişler”den oluşan propaganda ekibi, göstermelik operasyon sırasında sabetayların da Türk vatandaşı olduğunu ve görüldüğü gibi milli kahraman bile olabileceklerini işleyerek, Devletimizin ve Milletimizin bekasını tehdit eden bu hususu toplumun gözünde normalleştirmeye ve insanımızı duyarsızlaştırmaya çalışacaklardır.

13. İcazeti, en çok taviz verebilecek şekilde açıkları olan kimselere veren emperyalist devletler, Türk Genelkurmayını felç ederek ve BOP’un önündeki Türk engelini kaldırtarak, icazetin diyetini alacaklardır.Son aşamada ABD’nin sınır dışı operasyon için verdiği sözden cayması halinde, yukarıdaki sonuçlar, sadece Doğu ve Güneydoğu bölgemizde yapılacak bir askeri operasyonla sağlanmaya çalışılacaktır.Tabii ki, terörün yaşandığı bölgede ve Irak’ın kuzeyinde askeri operasyonlar düzenlenmelidir. Ancak, düzenlenen operasyonlar amaca / taktiğe uygun ve sonuca / çözüme ulaşacak şekilde planlanmalıdır.Ölüm döşeğindeki pkk her geçen gün kan kaybetmektedir ve Türk milleti için bölgedeki yegane tehdit unsuru değildir. Yılanın başı ezilmelidir; ancak, zaten ölmek üzere olan yılanla uğraşırken, bataklıkta yüzen ve semiren timsahlar göz ardı edilmemelidir. Bu timsahlar, Genelkurmayımızı felç etmek isteyen Amerika’dır, Ortadoğu’da istihbarat üstünlüğünü sağlayan İngiltere’dir, Fırat havzamıza göz diken İsrail’dir, emperyalizmin Irak’ın parçalanmasıyla oluşturacağı oyuncak devletlerdir. ABD, İngiltere ve İsrail, birleşik bir Irak’ın yaşamına son vermek amacıyla, etnik ve mezhep kavgalarını ateşlemişlerdir. Emperyalist devletlerin asıl amacı, hem bu etnik ve mezhep çatışmalarının içine komşu ülkeleri dahil etmek, hem de komşu ülkelerin içinde benzer çatışmaları ateşlemektir. Türkiye Cumhuriyeti, bölgenin parçalanmış yapısının doğuracağı istikrarsızlığın bölge açısından kalıcı olumsuz etkilerini hesaba katmalı ve Aziz Türk Milletinin bu ateşin içine çekilerek eritilmesine izin vermemelidir.

41 Yorum »

 1. Anonim said

  bu adm malesef geldi..

 2. mahmut said

  Insallah yazilanlar dogru degildir.En azindan bir türk vatandasi olarak kalmis ve davranmis olmasini dilerim.Mossad yada baska servislerle ülkesi aleyhine isbirligine girmisse o zaman o na da yaziklar olsun.
  Eger bu anlatilanlar dogru ve bu ülkenin en güzide kurumunun icinde bu seviyelere kadar gelmisse,o zaman hep beraber kiyameti bekleyebiliriz.

 3. taner dizel said

  haklısınız.miileti kurtarmak lazım.

 4. Anonim said

  Yüce Türk milletinin içine 300 yıldan beri sızmış olan bu adi it sürülerine, bu maymun takımına hadlerini bildirmenin zamanı gelmedimi artık.Bu adi maymunlar bazen türçü bazen sağcı bazende sol ve emekçi görünürler.Bunların kafasını ancak Türk milletinin demir yumruğu ezer.Bunun içinde milletimiz çelik gibi sağlam bir hareketin etrafında birleşmelidir.

 5. Fuckerman of pkk said

  aferim aferim bak nasılda ispatladınız kimliğinizi, yazıyorum siliyorsunuz neden? Çünkü milliyetçilik adı altında pkk uşağısınızda ondan…

 6. Anonim said

  öyleler.

 7. mehmet said

  ananınammı

 8. İLYAS OKTAY said

  UCUZ YORUM VE KANITLARINIZA KENDİNİZİ NASILDA KAPTIRMIŞSINIZ SİZİ SALTANAT YUMŞAKLARI MEMLEKETİ SANİYEDE SAT DEDENDEN ÖGRENDİĞİN HAİNLİĞİ ORDUNUN EN YÜKSEK KOMUTA KADEMESİNE ÇAMUR AT AH NE KOLAY BAK NE GÜZEL YORUM YAPIYORSUN,HÜR ,MUTLUDOLAŞIYORSUN,ADIN TÜRK MÜSLÜMAN ADI EZAN SESİ DUYABİLİYORSUN ;AMA BELKİDE GEÇMİŞTE TÜRKİYEYE İŞGAL ETTİREMEDİNİZ ,GELECEKTE MEMLEKETİN KAYA GİBİ DURAN BİZLERE GÜVEN VEREN GENELKURMAYIMIZI ZAAFA UĞRATMAK PAŞAMIZI KARALAMAK NE KOLAY AMA UNUTMAYINKİ HER YAPTIGINIZ KURSAĞINIZDA KALACAK VE TÜRKİYEMİZİ ZAAFA UĞRATAMIYACAKSINIZ:1905 senesi FİLİSTİN OSMANLI TOPRAĞI VE İSRAİLİN KURUCULARI MEHMETCİĞİ İNGİLİZLERLE KATLEDEN MÜSLÜMAN ARAP KARDEŞLERİMİZDİR BAŞKA HAİN ARAMAYIN HAİLER SİZLERSİNİZ VE O BÖLGEDE MEHMETCİĞİN KATLİAMININ HESABINI VERİP 80 YILDIR AZAP ÇEKİYOR UNUTMAYIN GUGUK KUŞLARI

 9. GÖKHAN said

  ŞUNU BİLKİ İLYAS BEY TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNİN YAPTIĞI İŞ ŞU . SİLAH TUTMAYI BİLMİYEN GENÇLERİ PKK ÜZERİNE SALIP ŞEHİT ETMEK.SUBAYLAR PAŞALAR ALDIĞI PARAYA BAKIYORLAR.PAŞALARIN VE YANDAŞLARININ MALVARLIKLARINI ARAŞDIRIN BAKALIM 1 TİRİLYONDAN AŞŞAĞI MALVARLIĞI OLAN VARMI. SUBAYINDAN ASSUBAYINA BU İNSANLARIN MİLLİYETÇİLİKLERİNİDE BİLİRİZ BİZ HEPSİ BİR DEĞİL TABİ . GENEL KURMAYINDAN SUBAYINA KADAR, ASKERİ HOR GÖRÜP EZERLER KOKANA KARILARININ UŞAKLIĞINI YAPTIRIRLAR. EĞER KENDİLERİNE İYİ HİZMET ETMEZLERSE, TEKME TOKAT DÖVÜP EĞİTİM ZAİYATI DERLER. ASKERİ YANLIŞ SELAM VERDİ DİYE DÖVEREK HASTANELİK EDEN, SUBAYLAR. KARŞISINA BİR CONİ ÇIKINCA KORKUDAN ALTINA SIÇAR VE SAVAŞARAK ÖLMEYİ TERCİH ETMEZ KAFALARINA ÇUVALI YİYİP SİKTİR EDİLİRLER. SEN DAHA ÇOK KENDİNİ AVUTURSUN YOK EFENDİM HÜKÜMETİN YÜZÜNDE ÇUVAL YEDİK. SEN NE SAÇMALIYORSUN TÜRKSİLAHLI KUVVETLERİNİN BECERİKSİZLİĞİNDEN ÇUVALI YEDİK DEMİYOSUN. SENİN GİBİLER OLDUĞU SÜRECE DAHA ÇOK MÜSLÜMANLAR EZİYET ÇEKER TABİ SİZLERDE.

 10. iyi bir iş

 11. GÖKHAN said

  EN İYİ ATATÜRKÇÜ ORHAN PAMUKDU SENİ BEYİNSİZ HALEN ZIRVALIYON. O GEBEREN DANIŞDAY BAŞKANLARI GİBİ OLACAK SONUNUZ. EĞER BU ÜLKEYİ SATAN VARSA ATATÜKÇÜ DİYE GEÇİNEN İNSANLAR. KENDİ SONUNUZU GETİRİRKEN MİLLİYETÇİ MÜSLÜMANLARADA ZARAR VERCEKSİNİZ. YAKIN ZAMANDA O PAŞALARINLA CAMİLERİ YIKIP KİLİSE BİLE KURUSUNUZ SİZ. AMA ŞUNUDA UNUTMA KURUNUN YANINDA YAŞDA YANAR YANIMIZDA SİZİDE ALIP GÖTÜRÜRÜZ VATAN HAYİNİ SENİ.

  SHP.CHP.DSP+PKK= ATATÜRK

 12. ilyasoktay said

  SENDEN NE MİLLİYETÇİ NEDE TÜRK OLUR SENDE ANCAK VATAN HAİNİ KORKAK VE ALÇAK OLUR SEN VE SENİN GİBİLER ORHAN PAMUK GİBİ OLUR O BİR LAF ETTİ VE NÖBEL ÖDÜLÜ ALDI SENDE ATATÜRKÜMÜZE ATALARIMIZA VE ASKERLERİMİZE HAKARETTEN NOBEL ÖDÜLÜ ALIRSIN SALYALI MASTİNO GÖKHANBEY VE HATTA SENİN ERMENİ OLDUĞUNDAN BİLE ŞÜPHE EDER OLDUM BRE KAFİR:::!!!

 13. PAŞANIN HER NE KADAR YAHUDİ DÖNMESİ OLMASI VATANSEVERLİĞİNİ HİÇ DE ETKİLEMEMİŞTİR.İÇİNDE İSRAİİN TÜRKİYE ÜZERİNDEKİ EMELLERİNİ TAŞIYAN BİRİNİN VATANSEVERLİK VE HİZMET UĞRUNA ÖDÜLDEN ÖDÜLE KOŞMAZ.PAŞANIN YAHUDİ DÖNMESİ OLDUĞU BİZİ NEDEN VE NASIL ETKİLİYOR.BİZLER ÇOKMU DÜRÜST VE İNANÇLI İNSANLARIZ.(İSTİSNALAR DIŞINDA)YAHUDİSİ OLSUN,HIRİSTİYANI OLSUN ADAMLAR BİZDEN ÇOK DÜRÜSTLER.ÜLKENİN MÜSLÜMAN OLMAYAN AZINLIĞI BİZDEN DEĞİLMİ.BU VATAN İÇİN ÇALIŞMIYORLARMI.KİMSE KUSURA BAKMASIN.MİLLİYETÇİ VE ATATÜRKÇÜ GÖRÜNÜP VATANI ÇIKAR VE MENFAATLERİ İÇİN SATACAK İNSAN ÇOK İÇİMİZDE.BIRAKIN BUNLARI.PAŞAMIZ NE İSRAİL UŞAĞI,NEDE AMERİKAN AŞIĞI.

 14. alparslan said

  ne diyeceğimi bilmiyorum. aylardır bu konu ile ilgili yasıları takip ediyorum.bazen en güzeli hiç bir şeyi takip etmemek diye düşiünüyorum.yorumları okudum herkes birbirini suçluyor. şu bir gerçekki sol kesimde olan insanlarda milliyetçi ve doğuda ölen 30 bini aşkın mehmetçiğin hepsi ülkücü değildi. bugün ben atatürkçüyüm diyen bir insan sebatayistleri ve masonları savunamaz çünkü atatürk mason localarını kapatmıştır hiç sevmemiştir onları. ben has ve has türküm.bundanda mutluluk duyup her gün allaha şükrediyorum. herkese tavsiyem herkesin ataürkün nutkunu ve gençliğe hitabesini okuması.bir karşılaştırma yapıldığında günümüzle olan ilgisi rahatlıkla ortaya çıkıyor.arkadaşlar şunu unutmayın: gerçektende sahip olduğumuz kudret damarlarımızda gizli. itirazı olan gitsin kanını kontrol ettirsin yada soyağacını araştırsın.batan güneş birgün muhakkak dopacaktır ve biz inşallah buna vakıf oluruz. allah bizlerle ve tüm ona inananlarla olsun

 15. kürşad osmanlı said

  atamızın bıraktığı değerlere sahip çıkamazsak başımıza her şey gelebilir!paşa her şeyden önce T.C.vatandaşı,kökeninden ziyade niyeti ne hissettiği önemli,gönül ister ki ülkemizde yaşayan herkes TÜRK olsun,ama maalesef mümkün olmuyor,niyeti bizden duyguları bizden…se onu bizden kabul etmek lazım,bu açıdan istihbarat birimlerimize çok iş düşüyor,bizim yapacağımız en mantıklı eylem TÜRK MİLLETİ olarak artık uyanıp oyunları bozmak ATA’mızın izinden gitmektir,solculukla sağcılıkla zaman yitirmeyelim güçlü olmak istiyorsak!ülkemizde dümen çevirenleri sancak direğine asalım herkes görsün…atamız yaşasaydıda şunlara büyük türkiye projesini gösterseydi o zaman anlarlardı ebelerinin…HENÜZ ÇOK GEÇ DEĞİL!!!!!

 16. GÖKHAN said

  ULAN İLYAS SENİN KAFA BASMIYOR HERALDE ORHAN PAMUKDA SENİN GİBİ SAĞLAM BİR ATATÜKÇÜYDÜ ARTIK BUNU O CÜCÜK BEYNİNE SOK. SİZLERDEN ANCA VATAN HAİNİ ÇIKAR. CÜCÜK BEYİNLİ BEN ASKERE MEHMETÇİĞE LAF HİÇ BİR ZAMAN SÖYLEMEDİM MEHMETÇİK BENİM GURURUMDUR. SADECE BENİM SÖZÜM RÜTBELİLERE OLDU HİÇ BİRŞEY BİLDİĞİN GİBİ DEĞİL. AYDIN DOĞAN GİBİ VATAN HAİNLERİNİN TELEVİZYON KANALLARINDAN SİZLERİ ASİMİLE EDİYOLAR. AYDIN DOĞANDA SAĞLAM ATATÜKÇÜ BU ÜLKEYE VERDİĞİ ZARARIDA BOYUTUNU BİLEMEZSİN . KAFALARINIZI DAHA ÇOK YIKIYACAKLAR.

 17. ilyasoktay said

  BAK GÖKHAN BEY EN İYİSİ SEN BU ÜLKEYİ TERK ET ARABİSTANA GİT ONLARA SECDE ET ONLARA ETEK DİK ZATEN ALIŞKINLAR BİRDE KENDİNE DİK ONLAR SENİ EPEY İYİ DOYURURLAR ONLARA YALAKCILIK YAPARSIN ÇÜNKÜ SEN BİZİ ARKADAN VURAN BİR ARAP UŞAĞISIN NE FARKINIZ VARKİ ORHAN PAMUKTAN O BİR BATI UŞAĞI SEN ARAP UŞAĞISIN.BİR TÜRK NE ATASINA NE PAŞASINA NEDE DEVLET BÜYÜKLERİNE TÜRK VE MÜSLÜMAN EDEBİYLE TERBİYE EDİLMİŞSE LAF SÖYLER AMA SEN GEÇMİŞİN HAİNLERİNİN SOYUNDAN GELİYORSUNKİ TÜRKİYEYİ ORDUDAN ZAAFA SOKMA HAYALİNDESİN AMA BİZ SAVAŞMAYIDA ÖLMEYİDE ATALARIMIZI PAŞALARIMIZI MEMLEKETİMİZİ SEVMEYİDE MÜSLÜMANLIĞIDA YETERİNCE BİLİRİZ ALLAH KATINDA BÜTÜN İNSANLARINDA BİR OLDUĞUNU ÖLÜNÜN ARKASINDAN KONUŞULMAYACAĞINI İFTİRA VE NİFAK,DEDİKODUNUN HARAM OLDUĞUNUDA BİLİRİZ….

 18. asalet said

  bende tedirginlik içinde kaldım yazılanlar acaba doğru mu?nedense büyük anıt paşa bir açıklama yapmalıydı ben türküm diye

 19. MERT DEMİŞ said

  yukarıda anlatılanlar kahraman ordumuzu yıpratmak amaçlıdır .bunları yazanlar emperyalist güçlerin uşaklarıdır. türkiyemiz üzerindeki sinsi oyunları destekleyen satılmış vatan hayinleridir .sonlarıda hiç iyi olmayacaktır.

 20. türk said

  bu yazıyı yazanlar şunu iyi bilsinlerki bu vatanı hiç kimse bölemez.bu yazılanlar milliyetçi bir kişiliğe sahip olan genelkurmay başkanımızı yıldırmak kahraman ordumuzu zayıflatıp türkiye üzerindeki emellerine ulaşmaya çalışan emperyalistlerin uşaklığını yapanların TÜRK MİLLETİNE AÇMIŞ OLDUĞU PSİKOLOJİK BİR SAVAŞIN GÖSTERGESİDİR .AMA ONLARA BİR SÖZÜM VAR .TÜRK MİLLETİ BU OYUNLARA ASLA GELMEZ NE ABD NEDE BAŞKASININ TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ BÖLMEYE YETMEZ.BUNU YAPMAYA KALKANLAR YOK OLMAYA MECBURDUR.

 21. türk said

  bu yazıyı yazanlar şunu iyi bilsinlerki bu vatanı hiç kimse bölemez.bu yazılanlar milliyetçi bir kişiliğe sahip olan genelkurmay başkanımızı yıldırmak kahraman ordumuzu zayıflatıp türkiye üzerindeki emellerine ulaşmaya çalışan emperyalistlerin uşaklığını yapanların TÜRK MİLLETİNE AÇMIŞ OLDUĞU PSİKOLOJİK BİR SAVAŞIN GÖSTERGESİDİR .AMA ONLARA BİR SÖZÜM VAR .TÜRK MİLLETİ BU OYUNLARA ASLA GELMEZ NE ABD NEDE BAŞKASININ TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ BÖLMEYE GÜCÜ YETMEZ BUNU YAPMAYA KALKANLAR YOK OLMAYA MECBURDUR.

 22. ÜMİT said

  bu yazıyı yazanlar şunu iyi bilsinlerki bu vatanı hiç kimse bölemez.bu yazılanlar milliyetçi bir kişiliğe sahip olan genelkurmay başkanımızı yıldırmak kahraman ordumuzu zayıflatıp türkiye üzerindeki emellerine ulaşmaya çalışan emperyalistlerin uşaklığını yapanların TÜRK MİLLETİNE AÇMIŞ OLDUĞU PSİKOLOJİK BİR SAVAŞIN GÖSTERGESİDİR .AMA ONLARA BİR SÖZÜM VAR .TÜRK MİLLETİ BU OYUNLARA ASLA GELMEZ NE ABD NEDE BAŞKASININ TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ BÖLMEYE GÜCÜ YETMEZ BUNU YAPMAYA KALKANLAR YOK OLMAYA MECBURDUR.

 23. GÖKHAN said

  BEN OSMANLI ÜMMETİNİ SAVUNAN BİR İNSANIM ARAP OLMADIĞIMI DA SANA DAHA ÖNCE SÖYLEDİM İLYAS BEY. HAFIZANDA TUTAMIYORSUN SANIRIM BALIK BEYNİMİ VAR YOKSA SENDE . SİZ ATATÜKÇÜLER BU ÜLKEYE ENÇOK ZARARI VEREN İNSANLARSINIZ.BU ÜLKEYİ GÜN GEÇTİKÇE HIRISTİYANLAŞTIRACAKSINIZ. ARAPLARIN BİZİ ARKAMIZDAN VURDUĞUNU SÖYLÜYORSUNDA. ATATÜKÇÜ PAŞALARIN AMERİKAYA YARANMAK İÇİN İNCİLİK ÜSTÜNDEN KALKAN SAVAŞ UÇAKLARIYLA IRAKDAKİ MASUM İNSANLARIN TEPELERİNE BOMBA YAĞDIRDIĞINI NEDEN SÖYLEMİYORSUN. İŞDE SİZİN GİBİ KAFASI AZ ÇALIŞANLAR OLDUĞU SÜRECE MÜSLÜMANLAR HERZAMAN BİRBİRNE DÜŞECEKDİR. AMERİKA VE AVRUPA ÜLKELERİNİNDE İSTEDİĞİ ZATEN BU BİZLER BİRBİRİMİZE DÜŞDÜKÇE ONLAR DAHA ÇOK KAFAMIZA ÇUVAL GEÇİRİR.

 24. ÇOK ŞEREFSİZ SİNİZ: NEDEN YAZDIKLARIMI SİLİYORSUNUZ. GERÇEKLERDEN KORKMAYIN.KENDİNİZİ BULMANIZA YARDIM EDER. AMA NERDE SİZDE O YÜREK.

 25. vatansever said

  arkadaşlar! yorumları okuyorum da kafam karışıyor.Herkesmi vatan sever, yoksa herkesmi vatan haini,ya da birileri kendilerinimi gizliyor, bu memlekette. Yazık,çok yazık.
  Neden, doğruları yalnızca doğruları konuşamıyoruz. Birimizin ak dediğine diğeri kara diyor.Olamaz böyle bir şey, olmamalı. Doğru, doğrudur;yanlış,yanlış.Hiç yanlışa doğru denilirmi? Töbe, töbe! Kendimize gelelim, arkadaşlar, kendimize! Yanlızca doğruyu söylüyeceğimize yemin edelim.Çünkü, kurtuluş yalnızca buradadır.
  selam ve dua ile sağlocakla kalınız.

 26. halit velit said

  tüm milliyetçiler paşaya güveniyor.Zaten bu iftira kampanyası da tutmadı.Hala niye ibnelk yapıyorsunuz YAHUDİ UŞAKLARI!!!!Paşam Türk oğlu Türktür.Milliyetsiz olan asıl sizsiniz

 27. kuvvayi milliye said

  milliyetçi türkçü varsa benim , paşamız TÜRK OĞLU TÜRKTÜR bundan şüphesi olan cahildir en alt kademedeki subeyın bıle 7 gobek sülalesi arastırılır TSK ya gırerken genel kurmay baskanı olan adamın nasıl yahudi damgası vuruyosunuz TÜRK MİLLETİNİN BİRLİK VE BEREABERLİĞE İHTİYACI VARDIR ASKERİMİZ EN ALTAN ENÜSTE HEPSİ KAHRAMANDIR BU VATAN İÇİN GÖZÜNÜ KIRPMADAN ŞEHİT OLUR ÜLKÜCÜLER LE TSK NİN ARASINI AÇMAK İSTEYENLER VATAN HAİNİDİR

 28. kuvvayi milliye said

  ATATÜRK E DİL UZATANIN ATATÜRK , ÜN BAŞBUĞ ATATÜRK OLDUĞUNU UNUTMASIN ŞEREFSİZLIK YAPMASIN ORHAN PAMUK SEREFSIZIN TEKIDIR ATATÜRK ÜN ADINI BİLE AĞZINA ALMAMASI GEREKİR

 29. maviyelken said

  Yazılan muammaların ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum
  eğer yazanlar bizim liselerden tanıdığımız kavga ve küfür üzerine yoğurulmuş
  kişilikler ise eminim ki hepsi yalandır!Doğru olsa dahi bizim güzel vatanımızı kimseciklerin bölmeye gücü yetmez.Yetmeyecektir.

 30. Tunç said

  Korku ile insanlarin baski altinda tutuldugu günler geride kaliyor, Türkiye degisiyor :

  http://www.derindusunce.org/2007/04/25/onun-adi-asker-cani-neler-ister/

 31. kubilayhan said

  Beyler: Büyükanıt Paşa nın terör örgütüne yönelik sert bir strateji uygulayacağı batı tarafından deşifre edildiği günden beri hakkında türlü türlü dezenformatif haberler yayınlanmaktadır. İstihbarat örgütleri sandığınızdan daha kurnazdır ve milliyetçi, ülkücü maskesine bürünerek de kirli ve yanlış bilgilerini gençlerimize yaymaya çalışmaktadır. Maksat halk ile ordunun arasını bozmaktır. Lütfen bu oyuna kanmayın.

 32. tarih SS said

  ULAN TARIHSIZ TERBIYESIZLER: MADEMKI BU PASALAR TÜRKTÜ NEDIYE IKIDE BIR BIRISI EKRANA CIKIP TÜRKIYE MÜSLÜMAN BIR ÜLKE DEGILDIR DIYORLAR: kuvvaimilliye SANA SÖYLÜYORUM. RÜTBELILIGE MÜSLÜMAN OLAN TEK BIR INSANI DAHI ALMAZLAR. DAHA GECENLERDE 26,ya YAKIN IRTICACI DIYE KOMUTANI TSK. DAN ATMADILARMI. VE 2: SULTAN ABDULHAMITI TAHTTAN INDIRENLERE BIRBAK KIMLERDI. BIR yahudi BIRarnavut BIR ERMENI BIR BILMEM NE KARIN AGRISIYDI. tahttan indirildigi kararini bu serefsiz irklar verdi. ULU HAKANIN CEVABI. BANA HAL KARARIMI ILETEN SU DÖRTKISIDEN BIRISI BILE TÜRK DEGIL. sizce bu isi yapanlar. ULU HAKANI düsürdükten sonra ne yaptilar………… mustafa kemalin okumus oldugu okula ya yahudi olanlarin cocuklari yada yahudilerle evlenmis olanlarin cocuklari alinirdi. yani sebataycilar (DÖNMELER)

 33. ilyas oktay said

  tarih ss nazi özentisi balık ;Bir kişinin Subay olabilmesi 7 cedinin araştırılmasını gerektirir müslümanlık senin tekelindemi yani müslümanlar saadece senin gibi düşünenlermi bre alık ;Yahudi ve Sabetaycımı arıyorsun 1)Bak bakalım 7 kollu yahidi şamdamına ;manası ADALET ve Eşitlik;Bak bakalın AKP lambasına 7Kollu ışık manası Adalet ve eişitlik;2)bak bakalım AKP genel merkezine Yahudi KARE DAVİT YILDIZI bezeme;(Türki devletler,selçuklu,osmanlı batışına yakın Sinagog ve vatikanın yetiştirdiği islam meclisine soktuğu AJAN imamve hocaların siyasi ağırlığı sayesindeki yahudi Davit ücgen ve Kare YILDIZLARI TÜM ESERLERİMİZDE);3)Şimdi ise AKP Genel merkezimizde tam 10 ADET Musanın 10 emri DEĞİLMİ Bre AJAN Bizler ANKARADAYIZ AKILLI OLUN DEMEK DEĞİLMİ NE DERSİN::??Ama Sen askere seni savunana takarsın Düne KADAR ÇOCUKLARIMI, ARKADAŞLARIM OKUTUYOR DİYEN BAŞBAKANIN oğlu Armatör olup bir anda ALIN TERİ ile GEMİ SAHİBİ oluyor;İYİ talan EDEBİLMEK için ASKERLİK ÇÜRÜK RAPORU ALIYOR;O Subay ;Assubay,Uzman;er şehit düşerken onların kanından nemalanabiliyor;!!??değilmi sen ve sizler gibi ajanlar sayesinde;Alık VEDE Balık;Tarih SS..+++!!!???ve en son vole PETKİM ERMENİYE SATILIYOR VE SENEYE HAZIRLIKLI OLALIM TEKRAR BAŞA GELİRLERSE ERMENİ KATLİAMININ SİYASİ VE MADDİ ZEMİNİ HAZIRLANIYOR GİBİ DEĞİLMİ;BREEEE ALIIIKKKKK…!!!??

 34. Ender1959 said

  11 EYLÜL YALANI

  http://www.trtube.com/ara.php?anahtar=11+eyl%FCl+yalan%FD&ara=video+ara

 35. YAHYA said

  ŞAHISLARIN SOYUNU SOPUNU BİLEMEM.TEK BİLDİĞİM DEVLET VE MİLLET OLARAK İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ REZALETTİR.VİYANA ÖNLERİNDE AVRUPALIYA ATINI SULATAN BU MİLLET ŞİMDİ İMF NİN ATINI ANKARA DA SULUYOR.CUMHURİYET DÖNEMİNDE ŞİMDİYE KADAR 1,5 TRİLYON DOLAR ANAPARA+FAİZ ÖDENDİ. ÖDENEN BORC NEYİN BORCUDUR? BUNU SORGULAYIN! İKTİDARA GELEN HER HÜKÜMET ZORLA BOCLANDIRILIYOR.ASKER DE BUNU SEYREDİYOR.SADECE 2002-2008 DÖNEMİNDE 225 MİLYAR DOLAR İÇERİYE VE DIŞARIYA FAİZ ÖDENDİ VE HALA HERGÜN 120 MİLYON DOLARA TEKABÜL EDEN 156 MİLYON YTL CİVARINDA-(ESKİ PARAYLA 156 TRİLYON) GÜNLÜK FAİZ ÖDENİYOR.GÜNLÜK 156 TRİLYONU KAÇ KİŞİ YİYOR BİLİYOR MUSUNUZ ? TAHMİN EDİN BEYLER! 5500 (BEŞBİNBEŞYÜZ ) KİŞİ.YANLIŞ DUYMADINIZ SADECE 5500 KİŞİ. KİM NEYİ ARIYORSA İŞTE BU 5500 KİŞİNİN İÇİNDE ARASIN .5500 SİLAHLI ADAM HAZİNENİN ÖNÜNE GELSE ZORLA GÜNDE 156 MİLYON YTL HARAÇOLARAK İSTESE VATANDAŞ BUNLARI SALLANDIRIR.AMA FAİZ YUTTURMACASIYLA ALDIKLARI İÇİN VATANDAŞ BİLMİYOR.2008 YILINDA ÖDENECEK 57 MİLYAR YTL BORÇ FAİZİYLE 1900 ADET(BİN DOKUZYÜZ) F-16 ALINIR.ŞİMDİ SORU ŞU:BUNA GÖZ YUMANLAR,ÇANAK TUTANLAR KİMSE, TÜRK OLSA NOLUR? OLMASA NOLUR? UYAN MİLLET MALI GÖTÜRENLER VAR!

 36. TÜRK KIZI said

  BU VATAN KİMLERE KALDI SİZ BU ADAMI KARALAYACAĞINIZA ASIL YAHUDİ AMERİKAN UŞAKLARI ELLERNİ KOLLARNI SALLAYA SALLYA İŞLERİNİ HALLEDİYOLAR BÜYÜK ORTA DOĞU PROJESİ ADI ALTINDA

 37. samet said

  yaşar büyük anıt kadar başınıza taş düşsün propogandacılar sizi.sizin gibi bölücüler istedikelri yere hiçbirzaman ulaşamıcaklar. paşaya bu gibi yalan beyanlarla hiçbişey yapamassınız.buna ne aklınız nede gücünüz yeter sizin….

 38. samet said

  ya ben anlamıyorum gerçekten. buradaki sıradan kişilerin sanki paşa arkadaşlarıymış gibi konuşmaları. doğrusu bunlar düşünemeyen bir kitle.gözleri boyanmış.işte bölücüler bunu istiyor. bu şekil konuşarak önemli bir konumdaymış gibi görüyolar kendilerini. lan ahmak insanlar kim sölemiş paşanın yahudi dönmesi olduğunu. bunu bizi parçalamak adına yabancı güçlerin uydurduğu bir iftira sadece. bunlara izin verilmemesi gerekiyor.aklıllı olun aklıı. paşamıza laf ettirmeyin…

 39. samet said

  ya kardeşim bak kafam attı. yukardaki yalan beyanı yazan herkimse bilmiyormu atatürkte yunan kökenliydi ama damarlarında türk kanı dolaşıyordu.bana göre yaşar büyükanıtta 2. atatürk.bu vatan şimdiye kadar parçalanamadı büyük oyunlara rahmen. biz küllerinden yeniden doğan tarihte ilk ulus olduk.hiç kimsenin gücü yetmez.vicdanımız hür.bizler türk ulusuyuz.yaşar büyük anıt hakkında bu yorumlara hak vererek kafası yıkanmış beyinler. atatürkün bir sözü var::”Cumhuriyet düşüncede, bilgide, sağlıkta güçlü ve yüksek karakterli koruyucular ister.” bu siz deilsiniz.bana gör bunlara uyanlarda hain sınıfında…

 40. samet said

  sizlerin bu yalan belgelerini yalanladım açıkça.silin bu siteyi yoksa ben yapıcam.aslında bu siteyi hazırlayan bayrak düşmanlarını asmak gerekio.paşa sadece bunları göz ardı edio.daha önemli işleri var. sizin gibi sıradan şeylerle ilgienmicek kadar önemli birisi.sizin gibileri benim elime verslerdi hitlerin bile aklına gelmicek acılar tattırırdım size…

 41. akıncı zülfikar said

  ALLAH DÜŞMANLARI !!!

  Yahudi-Sabatayist-Masonik-Laik sistemin üç ayağından da(tsk-yök-tüsiad) diğer kurumlarından da medya dan da, Akasya işlemeli yakalı cüppesi ile konuşan yargıtay eliti sabatayist savcılardan sabatay ve yahudi paşalara, sabatay ve yahudi yazarlara iş adamlarına; her alandan saldırılar arttı başörtüsü konusunda. Tesettür her 3 semavi dinde de hatta diğer dinlerin ve milletlerin dahi hemen hepsinde tarih boyunca var olmuş ve ilke olarak halen var olan amma günümüzde laiklik fitnesi sebebi ile asimile olmuş olan bu toplumlarda uygulanmamakta olan bir fıtri ve islami yasadır namus
  (nomos: grekçe yasa-şeriat) dandır…

  Laik Cumhuriyette ve modern dünyada var olan bazı kıyafet ve takılardan
  bahsedeceğim biraz;

  1) Savcı, hakim, avukat vs hukukçuların giydikleri ve yakasında malum bir ağacın yaprakları işlemeli sırımlı cüppeler

  2) Prof idi doçent idi dr idi vs akademisyenlerin giydiği yakasında aynı işlemelerin olduğu cüppeler

  3) General idi albay idi üst ve ast subay idi vs askerlerin giydiği askeri elbiseler ve bu elbise ve kepler üzerindeki simgeler armalar vs

  4) Başvekil, Cumhurureis, Mebus, Vali, Kaymakam, İdareciler vs devlet erkanının ve iş adamlarının model olarak giydiği, halka da zamanında zorla giydirdikleri uğrunda çok can aldıkları, halen de tavsiye ettikleri fötr şapkalar ve kasketler

  5) Yine devlet erkanının özellikle ve model olarak taktığı ve tüm devlet memurlarına mecburen takıp taktırdığı kravat denen yularlar

  6) Okullarda artık ilköğretimlere kadar girmiş olan, ve yılsonu mezuniyet törenlerinde giyilen cüppeler ve hayava atılan kepler

  7) Yine, özel sektörde iş yerlerinde olsun devlet kurum ve resepsiyonlarında vs olsun takılan taktırılan papyon flör vs boyun tasmaları

  8) Devlet erkanının model olarak giydiği ve her memura da mecburen giydirdiği ve herkesi tek tip ve de köle yapan takım elbise denen, ceket ütülü pantolon yakalı gömlek ve kravat tasmalı sivil üniformalar

  9) Okullarda öğrencilere giydirilen tektip sivil üniformalar vs..

  İşte bütün bu esvab ve takılar hepsi de dini simge ve kıyafetlerdir !

  Amma bizim din değil…

  Bunların hepsi de Judaist ve Masonik ve yani Satanist-Siyonist
  simgeler ve kıyafetlerdir!!!

  “Burada Allah yoktur Peygamber de izne ayrılmıştır” diyen
  Allahsız düzenin sonu yakındır!!!

  Akıncı Zülfikar
  Zalimlere Batar..

  Ek:

  ” İnsanlar bana akasya ağacından Aaron Aberit ( Ahit Sandığı ) yapacaklar.
  Bir metre uzunluğunda ,bir metre genişliğinde ve bir metre yüksekliğinde olacak.

  İçi ve dışı altınla kaplanacak ; altın halkaları bulunacak ve Aaron Aberit’in
  taşınabilmesi için bu halkalardan akasya ağacından yapılmış altın kaplama
  çubuklar geçecek. Aaron Aberit’in içine sana verdiğim emirleri koyacaksınız.

  Daha sonra bana bir metre uzunluğunda ve bir metre genişliğinde saf altından bir taç yapacaksınız. Her iki ucunda çocuk yüzlü bir melek figürü ( kerubim ) olacak ve bu melekler tacı korumak için kanatlarını yukarı doğru uzatacaklar. Yüzleri birbirine dönük olacak ancak melekler yere bakacaklar. Taç da Aaron Aberit’in üzerine konacak.

  Ayrıca bana akasya ağacından bir masa yapacaksınız. Altınla kaplanacak,
  etrafına her iki köşesinde altın halkalar bulunan altın bir şerit koyacaksınız.

  Daha sonra altın bir şamdan ( menora ) yapacaksınız. Her iki yanında da üç
  kolu olacak. Böylece yedi tane mumluğu olmuş olacak.

  İnsanlara keten ipli; mavi, mor ve kırmızı kumaştan bir çadır ( mişkan ) yaptıracak; Aaron Aberit’i ve tacı bunun içine koyup mavi,mor ve kırmızı bir perde ile örteceksin. Her şabat oraya Kohenler’in yemesi için oniki somun ekmek konacak. İsraeloğulları bir mezbah yapıp çadırın önüne koyacak.

  Aaron ve oğulları benim Kohenlerim olacak. Şanı ve güzelliği için Aaron’a bir
  göğüs levhası ( urim ve tumim ),şal,cüppe,işlemeli palto,sarık ve kemer
  yapacaksınız. Şal , altından ve mavi ,mor ve kırmızı ketenden olacak.
  Göğüs levhasında altından zincirler olacak . Sarığın üstünde ise ”Allah’a kutsallık” yazısının oyulduğu başka bir altın levha olacak ve Aaron bunu alnının üstüne koyacak. Aaron, bu levhayı her zaman giyecek, kendisi ve oğulları Kohen olacaktır.”

  (Muharref Tevrat-10 Emir Mevzuu)

  http://www.cihaderi.net/forum/showthread.php/tc-bir-din-devletidir-iste-dini-simgeleri-25542/index.html

RSS feed for comments on this post · TrackBack URI

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: