İhanet Örgütü, Yine Devletimizin ve Ordumuzun Şerefini Lekelemeyi Başardı!

Ergenekon Terör Örgütünün Dolduruşuna geldiğim için Türk halkında ve kafasını karıştırdığım herkesten özür dilerim.
Gözlerimi açanlara ayrıca teşekkür ederim.

BALBAY’IN HARD DİSKİNDEN KURTARILAN NOTLARI

İŞTE BALBAY'IN ŞOK NOTLARI - Foto

İŞTE BALBAY’IN ŞOK NOTLARI – Foto
ETÖ davasında tutuklanan Balbay’ın bilgisayarından ele geçirelen bilgiler Tempo24 tarafından yayımlandı. İşte o kurtarılan bilgiler

İŞTE BALBAY’IN BİLGİSAYARINDA ELE GEÇİRİLEN NOTLAR – TIKLAYIN


Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklanan Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Mustafa Balbay’ın bilgisayarından sildiği öne sürülen notları, soruşturmayı sürdüren polis teknik birimleri tarafından hard disk’ten kurtarıldı.

Balbay’a ait olduğu öne sürülen notlarda, dönemin Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Şener Eruygur’a atfen verilmiş diyaloglar bulunuyor. Eruygur, Baybay’ın da aralarında bulunduğu birkaç gazeteciyle yaptığı sohbette hükümete karşı enerjiyi birleştirmek gerektiğini söylüyor.

Söz konusu günlükler, soruşturma makamlarının kayıtlarına göre Balbay’a ait Casper marka dizüstü içersinden çıkan Western Digital marka, seri numarası WMAM9EF31256 olan bilgisayar hard diskinde yapılan incelemede görülen farklı kaydedilmiş dosyaların birleştirilmesiyle oluşturuldu.

Tempo24 internet sitesinin yayımladığı birleştirilmiş dosya toplam 334 bin 882 –boşluklu- vuruştan oluşuyor. Mustafa Balbay’a ait olduğu edilen günlükte her diyalogun dibine ‘DEĞERLENDİRME’ başlığı altında, görüşmede geçen isimler, rumuzlar ve olaylar konusunda bilgiler düşüldüğü görülüyor.

41 Yorum »

 1. https://genelkurmay.wordpress.com/2006/08/02/ihanet-orgutu-yine-devletimizin-ve-ordumuzun-serefini-lekelemeyi-basardi/

 2. mert said

  Ey Türk evladı,
  bütün istihbarat birimlerimizin iyi yetişmiş elemanları dururken bu bilgiler milliyetçi maskesi takmış pkklılıarın bulması mümkün mü
  bunlar bilgi olsaydı istihbarat olsaydı önce istihbaratçılar bulurdu.
  bunlar uydurma dezenformasyon
  inanma!!!!!!!!!!!!

 3. Anonim said

  Mert’in yazısı için

  +1

 4. fuckerman of pkk said

  +1

 5. Anonim said

  +1

 6. İLYAS OKTAY said

  YAZIKİ ZAVALLILIKLARININ BU KADAR DORUKTA OLDUĞU KİN KUSARKEN İNSANİ TİKSİNDİRECEK KADAR KARALAMALRI VE TSK.EN BÜYÜK MERTEBEYİ YAKALAMIŞ ENDER ,İLERİ GÖRÜŞLÜ VE MİLLİYETCİ BİR PAŞAMIZI BÖYLE ACİZANE VE ÇOCUKCA YORUM ARAŞTIMASINA SIGDIRIP BUNCA YILLIK ASKERLİK HİZMETİNİ KARALIYABİLECEĞİNİ SANAN ZAVALLILAR ONLAR PAŞAMIZIN AYAKLARI ALTINDAKI TOZ TENECİKLERİ KADAR MİLLETİMİZİN ÖNÜNDE KÜÇÜLDÜKLERİNİ BİR ZAMAN GELİP SÜPÜRÜLÜRKEN ANLAYACAKLARDIR::::!!!!

 7. GÖKHAN said

  ŞUNU BİLKİ İLYAS BEY TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNİN YAPTIĞI İŞ ŞU . SİLAH TUTMAYI BİLMİYEN GENÇLERİ PKK ÜZERİNE SALIP ŞEHİT ETMEK.SUBAYLAR PAŞALAR ALDIĞI PARAYA BAKIYORLAR.PAŞALARIN VE YANDAŞLARININ MALVARLIKLARINI ARAŞDIRIN BAKALIM 1 TİRİLYONDAN AŞŞAĞI MALVARLIĞI OLAN VARMI. SUBAYINDAN ASSUBAYINA BU İNSANLARIN MİLLİYETÇİLİKLERİNİDE BİLİRİZ BİZ HEPSİ BİR DEĞİL TABİ . GENEL KURMAYINDAN SUBAYINA KADAR, ASKERİ HOR GÖRÜP EZERLER KOKANA KARILARININ UŞAKLIĞINI YAPTIRIRLAR. EĞER KENDİLERİNE İYİ HİZMET ETMEZLERSE, TEKME TOKAT DÖVÜP EĞİTİM ZAİYATI DERLER. ASKERİ YANLIŞ SELAM VERDİ DİYE DÖVEREK HASTANELİK EDEN, SUBAYLAR. KARŞISINA BİR CONİ ÇIKINCA KORKUDAN ALTINA SIÇAR VE SAVAŞARAK ÖLMEYİ TERCİH ETMEZ KAFALARINA ÇUVALI YİYİP SİKTİR EDİLİRLER. SEN DAHA ÇOK KENDİNİ AVUTURSUN YOK EFENDİM HÜKÜMETİN YÜZÜNDE ÇUVAL YEDİK. SEN NE SAÇMALIYORSUN TÜRKSİLAHLI KUVVETLERİNİN BECERİKSİZLİĞİNDEN ÇUVALI YEDİK DEMİYOSUN. SENİN GİBİLER OLDUĞU SÜRECE DAHA ÇOK MÜSLÜMANLAR EZİYET ÇEKER TABİ SİZLERDE.

 8. ilyasoktay said

  SAYIN PKK UŞAĞI GÖKHAN BEY DEMEK TSK SİZLERİ YUMŞAK YERİNİZDEN ÇOK RAHATSIZ ETTİKİ BÖYLE TİRİLYON PALAVRALARIYLA ANCAK AVUNUYORSUN DEMEKKİ O SİLAH TUTMASINI BİLMEZ MEHMETCİKİN NE KADAR İYİ SİLAH TUTABİLDİĞİNİ PKK NIN VERDİĞİ KAYIPTAN EPEY BELLİ CENEVRE KONFERANSI DAHİLİNDE YAPILAN KLASİK SİLAHLARLA MÜCADELEDE BÖYLE ELİM KAYIPLAR OLUR VE OLACAKTA BİZLER YILMAYIZ SEN MERAK ETME AMA SİZİN YILDIĞINIZ AÇIK ORTADA .SİZLER GİBİ PKK YARDAKÇISI VE ATA ,PAŞA,SUBAYveASKERLERİNE SAYGISIZLIKTA DORUKTA OLAN HAİNLERİMİZ OLMASA BU OLAY ÇOK DAHA ÖNCE BİTERDİ.ŞUNUDA UNUTMAKİ BİZİM SUBAYLARIMIZ TÜRK MİLLETİNİN HER KADEMESİNDEN İNSANLARIN ÇOCUKLARI VE SINIF AYRIMI YAPILMAYAN TEK MÜESSESE VE BÜTÜN KOMUTANLARIMIZ SEN NE KADAR DA SALYA SAÇARAK KÖTÜLESENDE HALKIN BAĞRINDAN ÇIKMA..

 9. GÖKHAN said

  ŞUNU BİLKİ EN İYİ ATATÜKÇÜDEN DAHA BAYRAKÇIYIM. SÖYLE O PAŞALARINA KARILARINA,ÇOCUKLARINA HİZMET ETTİRİP ASKERİ GARSON GİBİ KULLANACAĞINA, ASKERE ADAM GİBİ EĞİTİM VERSİN . PAŞASINDAN SUBAYINA KADAR BÜYÜK BİR KESİMİ ALDIĞI PARANIN DERDİNDE. OLAN MEHMETÇİĞE OLUYOR BİRAZ ACIMA HİSSİNİZ OLSUN BE KAFİRLER. BENCE HERKES SANA KAHKAHAYLA GÜLÜYOR ORHAN PAMUKDA ZAMANINDA ÇOK İYİ BİR ATATÜKÇÜYDÜ VE YILLARCA ATATÜRKÜN YANDAŞÇISI MİLLİYET GAZETESİNDE YAZARLIK YAPMADIMI.DAHA ÇOK ORHANLAR ÇIKARACAKSINIZ. ZAMANI GELDİĞİNDE AYNI ORHAN PAMUK GİBİ O YETİŞDİRDİĞİNİZ ORHANLARDA İÇİNDEKİ NEFRETİ KUSACAKLAR. ASIL PKK SİZLERSİNİZ GÖRÜNEN KÖY KILAVUZ İSTEMEZ CHP,DSP,SHP MİLLETVEKİLLERİ VE BELEDİYE BAŞKANLARI OY İÇİN PKK PARTİLERİYLE İTTİFAK YAPMADIMI. SİZLER KARILARINIZI BİLE ZAMANI GELDİĞİNDE DEĞİŞ TOKUŞ EDEN İNSANLARSINIZ. BENCE NEYSENİZ ÖYLE GÖRÜNÜN.BUKALEMUN GİBİ DEĞİŞİME UĞRAMAYIN…..

 10. ilyasoktay said

  SENDE ATALARIMIZ VE PAŞALARIMIZA HAKARETTEN ORHAN PAMUK GİBİ NOBEL EDEBİYAT ÖDÜLÜ ALIP 1.2 MİLYON DOLARI CEBE İNDİRMEYİ HEDEFLEMİŞSİN HEDEFİNDE BAŞARILAR SALYALARINI SAÇA SAÇA PKK YA YARDAKCILIK YAPA YAPA YAŞAR GİDERSİN GÖKHAN BEY..

 11. GÖKHAN said

  BU PKK YIDA ATATÜRKÇÜ FİKİRLERİNİZLE SİZLER BESLİYORSUNUZ AMA FARKINDA DEĞİLSİNİZ. SANA DİYORUMKİ ORHAN PAMUKDA İYİ BİR ATATÜRKÇÜYDÜ MİLLİYET GAZETESİNDE YAZARDI YILLARCA BUADAMI SİZLER ŞAKŞAKLAMADINIZMI. SONRA NE OLDU DA ORHAN PAMUĞU KABÜLLENMEDİNİZ. HEPİNİZ BİRER ORHAN PAMUKSUNZ.

 12. GÖKHAN said

  BU PKK YIDA ATATÜRKÇÜ FİKİRLERİNİZLE SİZLER BESLİYORSUNUZ AMA FARKINDA DEĞİLSİNİZ. SANA DİYORUMKİ ORHAN PAMUKDA İYİ BİR ATATÜRKÇÜYDÜ MİLLİYET GAZETESİNDE YAZARDI YILLARCA BU ADAMI SİZLER ŞAKŞAKLAMADINIZMI. SONRA NE OLDU DA ORHAN PAMUĞU KABÜLLENMEDİNİZ.:) ASIL PKK SİZLERSİNİZ.TUNCELİDEN BİRÇOK İLE KADAR EN AŞIRI ALEVİLERDE ATATÜRKÇÜ AMA GÜNDÜZ ATATÜRKÇÜ GECE PKK LI ARADAKİ FARK BU.

 13. ilyasoktay said

  ne kadar boş bir insan olduğun o sürüngen beyninle yazdıklarından net anlaşılıyor sen PKK lı bir TÜRK DÜŞMANI deği aynı zamanda akli melakesi yerinde olmayan KİLİNİK BİR VAKASIN GÖKHAN BEY.

 14. GÖKHAN said

  SEN TAM BİR ŞİZOFRENSİN AYNI ZAMANDA ALZAYMIR DA VAR SANIRIM SONUN BAKIRKÖY BENCE :)))))

  SHP.CHP.DSP+PKK= ATATÜRK

 15. murat altıparmak said

  benim adım murat dewlete we milete faydalı olacahımı zannedi yorum dewlwtim i

 16. ……………………………….

 17. ghost said

  dedikleri aynen doğrudur inanmayan sabatay seviyi araştırsın dikkatlice

 18. sadettin said

  ya bu site sizin bu atışmalarınızla dolmuş bence ikinizde birer hakiki türk evladısınız kendinizi pkk lı diye suclamayın

 19. VATANogul said

  Bunlar Tamamen uydurma haberlerdir.

  Türk denince akla savaş yani Askeriye gelir Ordu düzenini Dünyaya benimseten bir Milletiz ve başımıza geçireceğimiz kişiyi iyi seçeriz!!!

  Paşamızdan rahatsız olanlar tabi ki doğal olarak Önce pkk ve daha sonrada F.gülen Cemaati Nurculardır?

  Paşa daha gelmeden önce paşa olunca bütün Cemaatlerin mal varlığına el koyacağını belirtmişti.

  Acaba kimler Paşa’ya kuyu kazarken rengini belli ediyor ve kısa zamanda o kuyuya kendi düşerek Gülünç duruma gelicek bunu da zamanla Göreceğiz!

  Saygılarımla.

 20. bora said

  yasar pasa sen cok yasa…bunların hepsı hıkaye…gokhan send bı hayal urunusun…dunyad hıc bı guc yoktur kı turk ordusunun belını buksun.yasar buyukanıt…gokhan bey ak partıyle aran ıı bellı ama bunlara sn bıle ınanmıoken bu mılletın nası ınanmaasını beklıosun…ama ınanacaın tek bısı olsun bu ulkeyı satan hukumetı cokertecek tek guc yuce ordumuz we genel kurmay baskanımız yasar buyukanıt pasamdır…sızlerd bırer karınca gıbı yuwanıza cekıleceksınız…

 21. Kürşat Hareketi said

  BU AZGIN AZINLIK ELBET BİR GÜN TASFİYE EDİLECEK
  TÜRK MİLLETİ GÖZÜNÜ AÇTI

  BÜNYESİNE MUSALLAT OLMUŞ BU HAİN URU ER YADA GEÇ SÖKÜP ATACAK

  TSK YI VE ONUN İMKANLARINI MİLLETE KARŞI KULLANAN BU ZAVALLILAR SEVİ SOYLULAR GERÇEK TÜRKÜN YANINDA DİZ ÇÖKECEKLER

 22. Kürşat Hareketi said

  AÇIN BÜYÜKANUTUN ALEMCİ IRZ DÜŞMANI KARDEŞİNİ KARISININ NASIL DELİK DEŞİK EDEREK ÖLDÜRDÜĞÜNÜ BARİ OKUYUN

  NASIL BİR AİLENİN EVLADI OLDUĞUNU ÖRENİN

 23. Kürşat Hareketi said

  MEHMETÇİĞİ EVLADINI ŞEHİT VEREN BAŞÖRTÜLÜ ANALAR KIŞLA KAPILARINDAN NİZAMİYE KAPILARINDAN DERDEST EDİLİR,ASKERDE MEHMETÇİĞE YAPILMADIK ZULÜM KALMAZ

  KÜFÜRLER DAYAKLAR AŞAĞILAMALAR

  BU MU TÜRK ORDUSU

  BEYLER ARTIK BU MİLLETİN EVLATLARIYLA UĞRAŞAMAYACAKSINIZ

 24. Gökhan said

  SÖZ KONUSU OLAN VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR….

 25. YAHYA said

  ŞAHISLARIN SOYUNU SOPUNU BİLEMEM.TEK BİLDİĞİM DEVLET VE MİLLET OLARAK İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ REZALETTİR.VİYANA ÖNLERİNDE AVRUPALIYA ATINI SULATAN BU MİLLET ŞİMDİ İMF NİN ATINI ANKARA DA SULUYOR.CUMHURİYET DÖNEMİNDE ŞİMDİYE KADAR 1,5 TRİLYON DOLAR ANAPARA+FAİZ ÖDENDİ. ÖDENEN BORC NEYİN BORCUDUR? BUNU SORGULAYIN! İKTİDARA GELEN HER HÜKÜMET ZORLA BOCLANDIRILIYOR.ASKER DE BUNU SEYREDİYOR.SADECE 2002-2008 DÖNEMİNDE 225 MİLYAR DOLAR İÇERİYE VE DIŞARIYA FAİZ ÖDENDİ VE HALA HERGÜN 120 MİLYON DOLARA TEKABÜL EDEN 156 MİLYON YTL CİVARINDA-(ESKİ PARAYLA 156 TRİLYON) GÜNLÜK FAİZ ÖDENİYOR.GÜNLÜK 156 TRİLYONU KAÇ KİŞİ YİYOR BİLİYOR MUSUNUZ ? TAHMİN EDİN BEYLER! 5500 (BEŞBİNBEŞYÜZ ) KİŞİ.YANLIŞ DUYMADINIZ SADECE 5500 KİŞİ. KİM NEYİ ARIYORSA İŞTE BU 5500 KİŞİNİN İÇİNDE ARASIN .5500 SİLAHLI ADAM HAZİNENİN ÖNÜNE GELSE ZORLA GÜNDE 156 MİLYON YTL HARAÇOLARAK İSTESE VATANDAŞ BUNLARI SALLANDIRIR.AMA FAİZ YUTTURMACASIYLA ALDIKLARI İÇİN VATANDAŞ BİLMİYOR.2008 YILINDA ÖDENECEK 57 MİLYAR YTL BORÇ FAİZİYLE 1900 ADET(BİN DOKUZYÜZ) F-16 ALINIR.ŞİMDİ SORU ŞU:BUNA GÖZ YUMANLAR,ÇANAK TUTANLAR KİMSE, TÜRK OLSA NOLUR? OLMASA NOLUR? UYAN MİLLET MALI GÖTÜRENLER VAR!

 26. misafir said

  yapılan yorumları okudum ve Türk subayları hakkında yazılanlar derinden yaraladı…üzüldüm çünkü.idaalar ilginç Türk subayları sadece para derdindeymiş falan filan…arkadaşlar, subay bu devletin bir çalışanı bu milletin bir evladıdır.çalışan olarak bir subayın yakınınız veya tanıdığınız var ise ne kadar maaş aldığını bordrosuna bakarak öğrenin o zaman bu idaaları yazan arkadaşlara birer yorum da siz yazın.bu milletin evladıdır subay kimsenin şüphesi olmasın sakın vatanperverliklerinden yeri ve vakti geldiğinde kanlarını bu vatan uğrunda son damlasına kadar seve seve dökmeye and içmiş Türk Devletinin Türk Yurdunun yılmaz fedaileridir.içiniz rahat olsun.Allah Türk’ü ve Türk Yurdunu korusun…

 27. mmsaci said

  Kardeşlerim,
  Burada her birinizin saf niyetlerle verdiği kavgayı gördüm ve içim sızlayarak bu yazıyı yazmak ihtiyacı duydum.
  Efendiler,
  sizlere ilk önerim (tabi bulabilirseniz) kurtuluş savaşı milist generallerinden Cevat Rıfat Atilhan beyefendinin “Menemen Hadisesinin İç Yüzü” adlı temeli Yunanca belgelerden çeviri olan kitapçığı okumanızdır. O vakit göreceksinizki Atatürk’ün sağlığı ve katlinden sonra gerek ORDUMUZ ve gerek memleket idaresindeki ihanetler ve mücrimleri bunların kati varlıkları ve harekaatları zihninizde net bir şekilde inkişaf bulacaktır. Bizler aramızda, değil hainler ihanetinden şüphelenilen ismi lazım değiller için dahi birbirimizi kırmayalım.
  Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün katillerinin isimlerini cadelerimize, meydanlarımıza, stadyumlarımıza vs… verebilmiş ve bugüne dek devletin herhangi üst kademesinde vazife yapmasına rağmen bu cinayete ve katillerine göz yummuş yahut bihaber kalmış kişiler rütbeleri her ne olursa olsun ekmeğini yediği bu vatana bilerek yada bilmeyerek ihanet etmiştir ve ihanetin hiç bir türlüsü af edilemez.
  Efendiler,
  şunu aklınızdan çıkarmayın ki, Gazi Paşa “yasaklıyorum birdaha diriltmeyi düşünmeyiniz dahi” diyerek mason localarını yasaklamıştı; Bülent Ecevit ve İ.Hakkı Karadayı adlı iki büyük Atatürkçü “Büyük Türk Mason Locası” açılış töreninin şeref konukları idi. İş bu noktaya varmışken hiç bir hain için birbirinizi kırmayın.

  Hürmetle,

 28. Anonim said

  Sevgili Kardeşlerim.

  Türk Milleti, TSK’ya güvenmekte haksız değil. Gerçekten yetiştirilme tarzı, aldığı eğitim ve nosyon profesyonel asker dediğimiz özellikle subay ve astsubaylarımızı tam ve şuurlu bir Türk Milliyetçisi olarak yetiştirmeye yöneliktir.

  Düşünün bir defa; çok zengin veya hali vakti yerinde insanlar çocuklarının asker olmasını zaten istemiyorlar. Genellikle bu milletin orta ve dar gelir gruplarından, muhafazakar ve makul yaşantı sahibi memur veya esnaf çocukları müracaat etmektedir askeri okullara. Örneğin; İlköğretim okulu 8’inci sınıfı bitirmiş olan 15 yaşında bir gencecik çocuğumuz Askeri Liseye giriyor… Burada 19 yaşına kadar yatılı olarak Türkiye’nin en ciddi kolejlerindekinden daha ciddi bir EĞİTİM ve öğretimden geçiyor… Sonra Harp Okuluna gidiyor ve burada Lisans seviyesinde 4 yıllık çok ama çok ciddi bir EĞİTİM ve öğretim daha alıyor… Bu sekiz yıllık çok sıkı eğitimin ardından; Teğmen olarak kıt’aya çıkan bir subay, yaklaşık Teğmenliğinin ilk iki yılını da çeşitli sınıf ve Branş okullarında aldığı çok yoğun mesleki eğitim ve kurslar ile geçiriyor. Bunun arkasından en küçüğünden başlamak üzere gittikçe büyüyen birliklerde idarecilik, komutanlık ve liderlik eğitimini bizzat uygulayarak alıyor. Eğer bu kişi Kurmaylık sınavını kazanırsa bu durumda Harp Akademilerinde 3 yıllık çok üst seviyede Yüksek Lisans Eğitimi aldıktan sonra ancak Tabur ve daha üst seviyede birliklere komutan olabiliyor.

  Şimdi, başlangıcından itibaren en az 25 yıl süren ve Ekonomiden, Siyasi Tarih’e, Mühendislikten, strateji ve jeopolitiğe kadar çok geniş bir alanda çok ciddi seviyede öğretim alan; Ayrıca bu süre içerisinde geleneksel Türk örf ve adetlerinden, bugün ancak diplomatların bilebildikleri çok üst düzey adap ve muaşeret kurallarına kadar itinalı sosyal davranış eğitimi ile yetiştirilen; Ve yine bu sürede Türk milletinin tarihsel süreç içerisinde geçirmiş olduğu zaferler ile felaketleri birlikte irdeleyerek ruhen olgunlaştırılan insanlardır askerlerimiz. Ayrıca; Askerlerimiz, yüce Başbuğ Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün bir devrin yıkıntıları içinde yoktan var ettiği bu ülkenin mayası olan ATATÜRK ilke ve İnkilaplarını doyasıya özümseyerek, benimseyerek bir hayat nizamı yapıyorlar. Bütün hayatları boyunca O’nun ilke ve inkilapları paralelinde ülkelerine hizmet aşkı ile çoğu insanın adını bile duyduğunda ürperdiği vatan coğrafyasının her köşesinde en zor görevleri başarı ile yapmanın gururunu ve onurunu yaşıyorlar. Belki kendileri bile farkına varmadan, başlangıçından sonuna kadar ince bir çekiç ile örs arasında yavaş yavaş şekillenen bir metal gibi, bu sürecin sonunda TUNÇ misali bir iradenin ve karakterin insanı oluyorlar. Askerlik sürecinin onlara kattığı bu artıların yanında, onların yaşantısında sebep olduğu mahrumiyetleri ise yaşamayanların bilmesi ve tahayyül etmesi çok zordur… Askerlik onurlu ve şerefli olduğu ölçüde de çok zor ve meşakkatli bir meslektir.

  Kim ne derse desin bu süreci tamamlamış olan bir asker, bir OK gibi dosdoğru bir adamdır. İstese de ne ticaretin, ne de siyasetin gerektirdiği karakter ve davranış kıvraklığını gösterebilecek ESNEKLİĞE sahip değildir ve olamaz da… Asker kişi özüyle, sözüyle dosdoğru ve güvenilir kişidir…

  Lakin, hepimizin bildiği bir gerçek var… Özellikle Generallik döneminde seçilmede kriterler değişmekte ve kişisel tercihler, uluslar arası ilişkiler, NATO ve askeri ilişki içinde bulunulan ülkelerde tanınma ve bilinme gibi faktörler maalesef yer alabilmektedir. İşte bu noktada, bazen milli haslet ve nitelik üstünlüklerinin yerine diplomatik veya kişisel faktörler seçimde rol oynamaktadır. Bunlar bazan yanlış tercihleri de beraberinde getirmekte, bazen de çok değerli insanları çok DEĞERSİZ davranışlar içine sokabilmektedir.

  Ben hep şunu altını çize çize söylüyorum: 16 ve 17’nci Yüzyıl Osmanlı paşalarının kıyafet ve resimlerine bakınız… Üniformalarındaki nişan ve madalyaların hepsi kendi devletine ait nişan ve madalyalardır. Ancak; özellikle 18 ve 19’uncu yüzyıldan itibaren bazı büyük Avrupa devletlerinin genellikle HAÇ şeklinde yapılan Liyakat, Şeref yahut Onur adı altındaki Nişan ve madalyaları bizim askerlerimizin göğüslerinde yer almaya başlamışsa o zamandan itibaren bu tür ilişkilere önem atfetme de başlamıştır.

  İnsanlar asker de olsa, sivil de olsa belli çok üst düzey makam ve mevkiler söz konusu olunca bazı yanlışlık ve sapmaların içine girebilmektedir… Bununla şunu söylemek istiyorum… Eğer bir ülke çok güçlü ve onun ordusu kendi silah ve teçhizatını kendisi yapabiliyorsa; o ülkenin askeri de yabancı ülkelere ve onlar ile geliştirilecek ikili ilişkilere lüzumundan fazla önem vermez… Değer atfetmez… Özellikle üst düzey askerlerin seçilmesinde temel kriter, Milli meselelerdeki taviz vermezliği ve ketumluğu olması lazımdır… Ancak; özellikle NATO’ya girişimizden sonra, NATO ve AB-D ile ilişkiler bağlamında ön plana çıkmış olan askerlerin yıldızlarının parlatılması, bu tür ikili ilişkilere önem atfedenlerin biraz daha ön planda yer alma şansı bulmaları çok yanlış olmuştur…

  Halbuki; gerçek anlamda kıymeti olan rütbe veya terfi, Ulu Başbuğ ATATÜRK’ün almış oldukları gibi gerçek test ve ölçme ortamı olan CEPHE BAŞARILARI olmalıdır… Uygulamada kendisini ve liderlik, Komutanlık yeteneklerini ispatlamış insanlar, sosyal ilişkileri daha yüksek olanların altında kalmamalı, kuytu köşelerde unutulmamalıdır. Bir askerin gerçek rütbelerinin her biri, kazandığı bir muharebeyi, kurtardığı bir birliği ve adını verebildiği büyük bir başarıyı temsil edebilmelidir.

  Sözü çok fazla uzatmadan bir örnek ile sözlerimi tamamlamak istiyorum. 2003 yılında Genelkurmay Başkanlığındaki görevi itibarı ile Süleymaniye’de başına Çuval geçirilen askerlerimizin bağlı oldukları Yaşar Büyükanıt paşa, 1,5 yıl sonra daha bu vahim olayın travması Türk milletinin ve ordusunun üzerinde iken, Kara Kuvvetleri Komutanı olarak gittiği AB-D’de Amerikan Silahlı Kuvvetleri Liyakat Madalyasını kabul edebilmiştir..! Yani 1,5 yıl önce kendi askerlerinin başına çuval geçiren eller, 1,5 yıl sonra o askerlerin Komutanı olan kişinin boynuna Amerikan Silahlı Kuvvetler Liyakat madalyası takmış; o komutan da bunu içine sindirip o madalyayı kabul edebilmiştir…

  BEN ŞAHSEN, BÖYLESİ BİR KAREKTERE SAHİP KİŞİNİN, YÜCE BAŞBUĞ GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN ORDUSUNA LAYIK BİR KOMUTAN OLABİLECEĞİNİ DÜŞÜNMÜYORUM… Başbuğ ATATÜRK eğer sağ olsaydı; böyle bir ortamda, O madalyayı boynuna takabilmiş olan bir kişiyi Yüce Türk Silahlı Kuvvetlerinin başına asla GENELKURMAYBAŞKANI olarak atamazdı…

  Benim özetle demek istediğim: Türk Silahlı Kuvvetleri her şeye rağmen çelik gibi iradeleri ile, Tunç gibi karakterleri ile Mert ve dürüst Türk Milliyetçisi insanlardan oluşan çok güçlü bir yapıdır. Ancak; zaman zaman bazı kendi nefsini aşamayan ve temsil ettiği yüce tarihi sorumluluğun idrakinde olamayan kişsel zaaflı insanların böylesi yüce bir kurumda hiç gelmemesi gereken yerleri maalesef işgal edebildikleridir. Ama, yine de kahir ekseriyeti ile TSK, Türk milletinin en son ve en büyük güven ve onur kaynağıdır.

  Türk Milletinin “Peygamber Ocağı” dediği bu kutsal Ocak, Plevne Kahramanı Müşir Gazi Osman Paşa’yı, Edirne’nin Kahraman Müdafiî General Gazi Mehmet Şükrü Paşa’yı, Medine Müdafiî Çöl Kaplanı Fahrettin Paşa’yı, Başbuğ Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü, Mareşal Fevzi ÇAKMAK’ı, Büyük Kahraman Şehit Enver Paşa’yı, Rahmetli Kazım KARBEKİR’i, Rauf ORBAY’ı, Ali Fuat CEBESOY’u, Merhum Cennetmekan Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ’i bağrından çıkarmış bir kutsal ocaktır.

  Maalesef zaman zaman da İsmet İnönü, Cemal Gürsel, Muhsin Batur, Kenan Evren, Tahsin Şahinkaya, Yaşar Büyükanıt ve Haksız mal edinmek suçu nedeniyle 2.5 yıl hapse mahkûm olan ve rütbesi oramirallikten erliğe indirilen eski Deniz Kuvvetleri Komutanı İlhami Erdil gibileri de hatalı imalat olarak çıkabilmişlerdir. Bazı kişilerin kişisel hırs ve arzularına kapılarak yapmış olduğu küçüklük ve değersizlikler, asla bu yüce Peygamber ocağı kurumun büyüklüğüne, şanına, azametine ve kıymetine halel getiremez, getirmemelidir. İşte bu yüzden TSK, Türk milletinin göz bebeği olan bir kurumdur ve hep de öyle kalacaktır.

  Gözaltına alınan askerlerimiz de (çok küçük bir,iki istisna hariç) bu yüce kurumun yetiştirdiği pırıl, pırıl Türk Milliyetçisi, vatansever ve çok değerli insanlar, Komutanlardır. Bu insanlar, bugün devletin çok önemli kademelerinde maalesef yer almakta olan soyu belirsiz insanlar ile mukayese bile kabul edemeyecek kadar TÜRK MİLLETİ İÇİN DEĞERLİDİRLER.

  Ve son söz: Türkiye’de Hain çıkma ihtimali en az olan kurum TSK’dır.

  Saygılarımla…

 29. Ahmet Ömer KİBAR said

  BARO KİMİN ASKERİ ?

  YÜCE ÖNDER MUSTAFA KEMAL’ İN ASKERİ

  Siyasi Nüfuza Boyun Eğmez !
  Baro, Adalete darbe vurmaya devam ediyor.
  Mustafa Kemal’in ASKERİYİZ diyen Baro NEREYE gidiyor?

  BAROMUZ SAYGINLIĞINI YİTİRMEMELİDİR.

  Baro başkanı tüm bu ihlallerine karşılık, Türkiye Barolar Birliği’ne aday oldu !!!

  SİYASİ NÜFUZ DELİLLERİ ÖRTEMEZ !

  Baro da (sözde) AK- lanması bu suçları YOK EDEMEZ.
  Taksim Anıtı nasıl yerinde duruyorsa Deliller de aynı şekilde dosyalarında duruyor. !
  Görecek gözler arıyoruz? Başbakan avukatını siyasi nüfuzuyla 4 kez sahteciliği ve 1 kez Resmi Evrak Hırsızlığı iddialarımız delilleriyle ispatlı olmasına karşılık CEZASIZ MI KALACAK?
  Suçsuzları SUÇLU, suçluları SUÇSUZ yapanları, 70 milyonluk kamuoyuna şikâyetimizdir…

  AYRIMCI VE DAYATMACI BARO
  Baro’nun da BALANS ayarı bozulmuş hukuk sistemine tam olarak ayak uydurma gayreti içinde olduğunu yaşadıklarımızla gördük. İddialarımız delilleriyle ispatlıdır.
  Başbakan avukatı Numan GÜZEY siyasi nüfuzuyla, 4 kez sahtecilik 1 kez resmi evrak hırsızlığından Baro’da AK-LANDI. Bu yüz kızartıcı suçlar meslekten kesin ihracı gerektirir. Adalet Bakanlığı da siyasi nüfuzdan dolayı bu suçlardan soruşturma izni vermiyor. Ama benim gibi birçok BAROZEDELER sonuna kadar yargılanıyor.
  Delilleri getirtmeyen
  Delilleri bizden isteyen
  Getirilen delilleri görmeyip zapta geçmeyen
  Duruşmalarda bizleri azarlayıp, susturan
  Başbakan avukatını AK-layan
  Baro’nun dayatmacı ayrımcılığını yaşayarak gördük.
  “Kanunlar örümcek ağı gibidir, güçlüler onu deler geçer, zayıflar ise takılır.”
  (J. J. Russo)
  Baro Adalete darbe vurmaya devam ediyor.
  Mustafa Kemal’in ASKERİYİZ diyen Baro NEREYE gidiyor?

  BARO HALKTAN KOPTU
  Sokaklara ve meydanlara çıkan Baro’nun Hak, Hukuk, Adalet istediğini görüyoruz. Baro’ya girdiklerinde ise eylem ve söylemlerinin GÖZ BOYAMA amaçlı olduğu kanısına vardık. “Ben yaptım, oldu” mantığındaki BARO’ nun SİYASİ VESAYET altında olduğu kanısına varmamızda yaşadıklarımız ve gördüklerimiz yeterli oldu.
  Baro’nun mesleki sorunlar paneline sadece 40 kişi katılınca, sert tepki veren Av. Nuran ATAHAN özetle; “Halktan kopuğuz ancak biz kendi meslek erbaplarımızdan da kopuğuz. Biz mecburuz kitleyi buraya getirmeye. Getiremiyorsak, bu işi bırakacağız. Bu işin çaresini bulacağız” demiştir. Yedi düveli dize getiren Yüce Türk Ordusu’nun ve Büyük Önder Mustafa Kemal ’in askeri olduğunu dile getiren Baro’nun kendini SORGULAMA zamanı gelmiş de geçiyor. Artık sözün bittiği yerdeyiz

  “EŞİTLİK EŞİTLER ARASINDA OLUR” DİYEN BARO BAŞKANI
  Başbakan avukatının, sahtecilik ve evrak harsızlığını sözde AK- layan Baro benim peşimi bırakmıyor. Beni şikâyet eden de Baro, en son noktayı koyacak olan da BARO.
  “Yargıya ve ülkene sahip çık” diyerek Baro’yu protesto eden avukatları “sizi cezalandırırım” diyerek AÇIKÇA TEHDİT eden Baro Başkanı Muammer AYDIN ‘eşitlik, eşitler arasında olur’ sözünün arkasında neden durmuyor.
  Bize en güven vermesi gereken Baro, neden MİSİLLEME ve ÇİFTE STANDART uyguluyor? Bunlar ÖZGÜRLÜK savunuculuğunun SÖZDE kaldığının göstergesidir.

  Baro başkanı tüm bunlara karşılık, Türkiye Barolar Birliğine ADAY oldu !!!

  BİZLER SADECE ADALET İSTİYORUZ
  Hiçbir suçum olmadığı halde sadece müvekkillerimin haklarını arayan ben, her mercide ifade verdim. Dokunulmazlık zırhı olan Başbakan avukatı hiçbir yerde ifade vermiyor. Yıldırma amaçlı, sürekli olarak hakkımda davalar açılabilir. Baro da Adalet Bakanlığının şubesi gibi çalışabilir.
  “Ama gerçekler inatçıdır, kapıdan kovsanız bacadan girer…”

  DÜNYANIN 2. BÜYÜK BAROSU
  Baro’nun yıllık 20 trilyona varan bütçesiyle bir HOLDİNG’ den farkı yok. Baro’daki yolsuzluk haberlerini medya’da okudukça hem şaşırıyoruz, hem de aydınlanıyoruz. Başkan Muammer AYDIN ’ın icraatları ve söylemleri konumunun GERÇEK YÜZÜNÜ ortaya koyuyor. Bizde oluşan kanı budur.

  ADALET ADINA
  Yollara dökülen Baro, Meydanlara toplanan Baro
  Yasalar eşit uygulanır, Yasalar kağıt üzerinde kalmaz ;
  Gereğini yapacak Baroyu arıyoruz!!!

  YAPMADIKLARIM
  Resmi Evrak Hırsızlığı yapmadım
  Sahtecilikler yapmadım
  Siyasi nüfuz kullanmadım;
  Baro’da YARGILAMA!!!
  Barodaki misillemeye dur diyecek bir güç yok mu?

  YAPILANLAR
  Başbakan avukatı Numan GÜZEY
  Resim Evrak Hırsızlığı yapan
  Sahtecilikler yapan
  Siyasi nüfuzunu kullanan ;
  Baro’da AK-LAMA!!!!

  Tüm iddialarımız onlarca delil, somut belge ve bulgularla ispatlı olup, Yüce Türk Adaletinin geç de olsa tecelli edeceğine inanıyoruz !
  Şerefle bitirilmesi gereken en ağır görev, HAYAT ‘tır ! (Anonim)

  Av.Ahmet Ömer KİBAR ( Gsm 0 532 336 09 25 )

 30. Ahmet Ömer KİBAR said

  BAŞBAKAN AVUKATLARI BİR ‘ Dİ, İKİ OLDU !
  Onlarca somut delil ve belge dosyasında duruyor , KOZMİK odada değil !

  Başbakan avukatı Numan GÜZEY ‘in siyasi nüfuzuyla; Polis destekli
  haraç çetesinin eylemden sonra terk ettikleri araçtaki parmak izlerini
  5 yıldır daimi aramaya aldıramıyoruz. Varlığı dahi yok sayılıp, 5
  yıldır serbestçe dolaşan eli kanlı faillerin ” Avukat Güzey’in
  yakınları ” olması ihtimali kuvvetle muhtemeldir. Tüm iddialarımızın;
  yetkili mercilerin siyasi nüfuz etkisiyle yasadışı himayelerle görevi
  kötüye kullandıkları, olayın oluş şekli, somut bulgu ve delillerden
  açıkça anlaşıldığı kanısındayız.

  Siyasi nüfuz, kanlı parmak izlerini örtemez !
  Organize suç örgütünün avukatlığını yapan Numan Güzey, siyasi
  nüfuzunu; İdari Mercilerde Emniyet ve Kaymakam’a, Adli Mercilerde
  Hakim ve Savcılara yoğun bir şekilde kullanmıştır. Çetenin araçta
  bıraktığı mukayeseye elverişli 2 adet parmak izi ÖRTBAS edildi.Haraç
  çetesinin eli kanlı 2 faili siyasi nüfuz ve örgütlü sahteciliklerle
  Emniyet ve Adliyede yok sayıldı.

  * Eli Kanlı Failler 5 yıldır gizleniyor.
  * Adli ve İdari merciler işlem yapmıyor.
  * Parmak izleri için 5 yıldır DAİMİ ARAMA kararı aldıramıyoruz.

  5 yıldır Daimi Arama Kararı aldırılmayan kanlı parmak izleri hangi
  SİYASİNİN yakınıdır ?

  Örgüt elemanları Bayrampaşalı’dır.Av. Güzey de uzun yıllar bu ilçede
  (Camii İmamı olarak) görev yaptı.Bayrampaşa Altıntepsi Mahallesinden
  evlidir.Eli kanlı failler bu derece korunduğuna göre Faillerin
  Av.Numan Güzey’in YAKINLARI olduğu kuvvetle muhtemeldir.Olayların
  gelişimi bizde böyle bir kanı oluşturdu.

  Saldırganların, olay sonrası terk ettikleri araçtaki 3ncü ve
  4ncü faillerin mukayeseye elverişli PARMAK İZLERİ neden yok
  sayılıyor ?

  Kimdir bu FAİLLER ?

  Faillerin olay yeri raporundaki parmak
  izleri.

  Eli kanlı failler ve bunları himaye eden avukat cezasız mı kalacak ?

  Haraç vermeyen iş adamlarına karşı İBRET olsun diye polis merkezinin
  dibinde koyun keser gibi adam kesip para gasp etmenin cezası yok
  mudur? Türkiye gerçeği olarak siyasi nüfuzun acımasız gücüyle
  cezasız mı kalacak? Cinayetten 10 yıllık infazı olan çetenin
  tetikçilerinden Ali G. ‘ün gündüzleyin polis merkezinin dibinde bu
  vahşi eylemi yaparken kimden GÜVENCE almıştır ?

  Biz kimiz ki ?

  BAŞBAKAN’ IN RİCASI !

  Başbakan avukatı siyasi nüfuzunu inkar ediyor
  Eli kanlı failleri korumak adına, siyasi nüfuzuyla;

  * 1 kez Resmi Belge Hırsızlığı
  * 4 kez sahtecilik

  Suçlarını işleyen Başbakan avukatı Baro’da yargılandı. Beyanlarında ”
  Biz kimiz ki siyasi nüfuzumuz olsun, Adliye ve Emniyeti nüfuzla baskı
  altına almamız söz konusu olamaz ” demiştir. Müvekkillerin hakkını
  arayan benim için C.Savcılığına şikayette bulunan Av.Numan Güzey
  06.04.2010 tarihli ifadesinde; Başbakanlık ve Bakanlıklara başvuru
  yazılarım gidince “Başbakanlığın RİCASI üzerine konuyu araştırmak
  üzere Av.Faik I. ‘ın görevlendirildiğini” beyan etmiştir.

  BAŞBAKAN AVUKATLARI
  BİR ‘ Dİ, İKİ OLDU !

  BAŞBAKAN ‘ IN İKİNCİ AVUKATI FAİK I. ‘IN TEHDİTİ,
  Başbakan avukatları BİR ‘ di, İKİ oldu . Bir yandan ” BİZ KİMİZ Kİ
  ” diyerek sözde tevazu gösteren Avukat Güzey, diğer yandan ”
  Başbakanın, ikinci avukatı Faik I.’ya RİCASI ” ;

  Benimle görüşen Avukat Faik I. “Başbakanın, başvurularımız nedeniyle
  çok rahatsızlık duyduğunu ,bu sorunu çözmesi için bizzat
  görevlendirdiğini” belirtti.Daha sonra, benden istediği belgeleri
  görünce ” Siz bu işlerle uğraşmayın, kendinizi sanık sandalyesinde
  bulursunuz” diyerek TEHDİT etti. Sayın Başbakana bu tehdidi
  ilettiğimizde, gereği yapıldı. Av.Faik I. hakkında Beyoğlu
  C.Başsavcılığında soruşturma açıldı. (Sor.No:2010/ 8374)

  Polis destekli haraç çetesinin ne derece güçlü olduğunu Başbakanın
  ikinci avukatı Faik.I.’nın da devreye girip, bizi tehdit etmesinden
  anladık. SİYASET-MAFYA-EMNİYET iş birliğini acı bir şekilde gördük,
  yaşadık. Polis destekli haraç çetesi; 31.03.2005 tarihinde iş adamı
  iki müvekkile adam öldürmeye teşebbüs ve silahlı gasp suçunu
  işledikten sonra organize çetenin 8 elemanından 6 ‘sı YOK sayılmıştır

  Yok sayılan eli kanlı failler adına söz konusu YÜZ KIZARTICI
  SUÇLARI işlediği iddialarımız, onlarca somut delil ve belgelerle
  ispatlı olmasına rağmen, Av.Güzey hiç bir hakim-savcıya ifade dahi
  vermedi. Bir yandan avukatlık yapmıyorum diyor, diğer yandan ise ”
  Başbakan avukatıyım” diyerek kendini tanıtmaya, SİYASİ NÜFUZUNU
  kullanmaya devam ettiğini hayretle izliyoruz. Sadece müvekkillerimin
  hakkını arayan benim için ise, C.Savcıları şüpheli olarak ifadeye
  çağırıyorlar. Adaletin gücü sadece bana yetiyor. Siyasi nüfuzun ZULMÜ
  altında bende 5 yıldır eziliyorum.

  ELİ KANLI FAİLLER VE HİMAYE EDENLER !
  Av.Numan Güzey’in yakını olduğu kanısında olduğumuz eli kanlı failler
  ve bunları gizleyip YOK saydıran avukat Güzey CEZASIZ mı kalacak ?
  Sahteciliklerle eli kanlı failleri himaye eden Güzey hakkında yasal
  işlemlerin yapılmasını ve failler hakkında DAİMİ ARAMA kararını
  Adalet adına talep ediyoruz. Siyasi Nüfuz duvarını aşamıyoruz.
  Yasalar herkes için eşit bir şekilde uygulansın, siyasi nüfuz ortadan
  kaldırılsın.

  * Bunun için yeni bir Anayasaya da, TCK ya da gerek yok !
  * Onlarca somut delil ve belge dosyasında duruyor , KOZMİK odada
  değil !
  Suçlulara ait 2 adet parmak izini 5 yıldır DAİMİ ARAMA’
  ya aldıramıyoruz.

  Eli kanlı failler için bu kararın alınmasını ADALET adına istiyoruz.
  Somut delillere rağmen Kanun Hükümlerini uygulamayıp DAİMİ ARAMA
  kararını almayanlar hakkında Adalet Bakanlığını göreve davet ediyoruz.

  Demokratik Hukuk Devletinde Kimse Dokunulmaz değildir. Yüce Türk
  Adaleti önünde ” HESAP VERENE KADAR ” bu mücadelemize yılmadan devam
  edeceğiz. Her şeyi göze alarak, bizlere yaşatılan hukuk
  faciasının onlarca belgesini medyada toplum vicdanıyla
  paylaşmaya devam edeceğiz. Bu iddialarımızın tümü ispatlı olup ,
  bizde oluşan kanı budur.

  Şerefle bitirilmesi gereken en ağır görev, HAYAT
  ‘tır ! (Anonim)
  İlgililere ve Tüm Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
  21.05.2010

  ( Müştekiler Vekili Av.Ahmet Ömer KİBAR 0532
  336 09 25)

 31. Ahmet Ömer KİBAR said

  Onlarca somut delil ve belge dosyasında duruyor , kozmik odada değil !

  Örgütlü Sahteciliklerle

  yok sayılan

  TETiKÇi FAiLLER

  bir Siyasinin Yakını mı ?

  Eli kanlı failler ve himaye edenler !

  Av.Numan Güzey’in yakını olduğu kanısında olduğumuz eli kanlı failler ve bunları gizleyip YOK saydıran avukat Güzey CEZASIZ mı kalacak ? Sahteciliklerle eli kanlı failleri himaye eden Güzey hakkında yasal işlemlerin yapılmasını ve failler hakkında DAİMİ ARAMA kararını Adalet adına talep ediyoruz.Siyasi Nüfuz duvarını aşamıyoruz. Yasalar herkes için eşit bir şekilde uygulansın, siyasi nüfuz ortadan kaldırılsın.

  · Bunun için yeni bir Anayasaya da, TCK ya da gerek yok !

  · Onlarca somut delil ve belge dosyasında duruyor , kozmik odada değil !

  Suçlulara ait 2 adet parmak izini 5 yıldır DAİMİ ARAMA’ ya aldıramıyoruz.

  Eli kanlı failler için bu kararın alınmasını ADALET adına istiyoruz. Somut delillere rağmen Kanun Hükümlerini uygulamayıp DAİMİ ARAMA kararını almayanlar hakkında Adalet Bakanlığını göreve davet ediyoruz….

  ( Av.Ahmet Ömer KİBAR 0532 336 09 25 )

  http://www.haberiniz.com/index.php?option=com_content&view=article&id=13344:oerguetlue-sahteciliklerle-yok-saylan-tetikci-failler-bir-siyasinin-yakn-m&catid=157:pols-adlye&Itemid=176

 32. Ahmet Ömer KİBAR said

  Onlarca somut delil ve belge dosyasında duruyor , kozmik odada değil !

  Örgütlü Sahteciliklerle

  yok sayılan

  TETiKÇi FAiLLER

  bir Siyasinin Yakını mı ?

  Eli kanlı failler ve himaye edenler !

  Av.Numan Güzey’in yakını olduğu kanısında olduğumuz eli kanlı failler ve bunları gizleyip YOK saydıran avukat Güzey CEZASIZ mı kalacak ? Sahteciliklerle eli kanlı failleri himaye eden Güzey hakkında yasal işlemlerin yapılmasını ve failler hakkında DAİMİ ARAMA kararını Adalet adına talep ediyoruz.Siyasi Nüfuz duvarını aşamıyoruz. Yasalar herkes için eşit bir şekilde uygulansın, siyasi nüfuz ortadan kaldırılsın.

  · Bunun için yeni bir Anayasaya da, TCK ya da gerek yok !

  · Onlarca somut delil ve belge dosyasında duruyor , kozmik odada değil !

  Suçlulara ait 2 adet parmak izini 5 yıldır DAİMİ ARAMA’ ya aldıramıyoruz.

  Eli kanlı failler için bu kararın alınmasını ADALET adına istiyoruz. Somut delillere rağmen Kanun Hükümlerini uygulamayıp DAİMİ ARAMA kararını almayanlar hakkında Adalet Bakanlığını göreve davet ediyoruz….

  ( Av.Ahmet Ömer KİBAR 0532 336 09 25 )

  http://www.haberiniz.com/index.php?option=com_content&view=article&id=13344:oerguetlue-sahteciliklerle-yok-saylan-tetikci-failler-bir-siyasinin-yakn-m&catid=157:pols-adlye&Itemid=176

 33. Ahmet Ömer KİBAR said

  Bu iddialar için hala ETKİLİ bir işlem yapılmayacak mı ?

  5 SENEDİR HAYKIRAN VATANDAŞI SONUNDA MEDYAYA ÇIKMAK
  ZORUNDA BIRAKANLARIN VİCDANI SIZLAMAYACAK MI ?

  BU ÜLKEDE , İMTİYAZLI KİŞİLERE,
  ZENGİNLERE HOLDİNG SAHİBİ GİBİ KİŞİLERE KANUNLARI
  İŞLETMENİN NE KADAR ZOR OLDUĞUNU HEPİMİZ GAYET İYİ
  BİLİYORUZ…

  RAHMETLİ MAKTULE MÜNEVVER KARABULUT ‘ UN BABASI BİR
  İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ….
  KRAL ÇIPLAK DİYE HAYKIRDI…..
  HAKKINI ARADI…

  YÜCE DEVLETİMİZ NAMUS SÖZÜ VERDİ VE GEREĞİNİ YAPTI.
  SUÇLULARI YAKALADI.

  Bu iddialar için hala bir işlem yapılmayacak mı ?

  BAŞBAKANIMIZIN AVUKATI- ESKİ İMAM NUMAN HOCA OLARAK TANINAN AVUKAT NUMAN GÜZEY İN GELDİĞİ MEVKİLER VE YÜZ KIZARTICI SUÇLARI İŞLEDİĞİ İDDİALARINI ,

  YETKİLİ BİRİLERİNİN HEMEN ACİLEN ETKİLİ VE ADİL BİR ŞEKİLDE DEĞERLENDİRMESİ GEREKTİĞİ KANISINDAYIM….!!!!!

 34. Ahmet Ömer KİBAR said

  * 1 kez Resmi Belge Hırsızlığı
  * 4 kez sahtecilik

  Suçlarını işleyen Başbakan avukatı Baro’da yargılandı. Beyanlarında ”
  Biz kimiz ki siyasi nüfuzumuz olsun, Adliye ve Emniyeti nüfuzla baskı
  altına almamız söz konusu olamaz ” demiştir. Müvekkillerin hakkını
  arayan benim için C.Savcılığına şikayette bulunan Av.Numan Güzey
  06.04.2010 tarihli ifadesinde; Başbakanlık ve Bakanlıklara başvuru
  yazılarım gidince “Başbakanlığın RİCASI üzerine konuyu araştırmak
  üzere Av.Faik I. ‘ın görevlendirildiğini” beyan etmiştir.

  BAŞBAKAN AVUKATLARI
  BİR ‘ Dİ, İKİ OLDU !

  BAŞBAKAN ‘ IN İKİNCİ AVUKATI FAİK I. ‘IN TEHDİTİ,
  Başbakan avukatları BİR ‘ di, İKİ oldu . Bir yandan ” BİZ KİMİZ Kİ
  ” diyerek sözde tevazu gösteren Avukat Güzey, diğer yandan ”
  Başbakanın, ikinci avukatı Faik I.’ya RİCASI ” ;

  Benimle görüşen Avukat Faik I. “Başbakanın, başvurularımız nedeniyle
  çok rahatsızlık duyduğunu ,bu sorunu çözmesi için bizzat
  görevlendirdiğini” belirtti.Daha sonra, benden istediği belgeleri
  görünce ” Siz bu işlerle uğraşmayın, kendinizi sanık sandalyesinde
  bulursunuz” diyerek TEHDİT etti. Sayın Başbakana bu tehdidi
  ilettiğimizde, gereği yapıldı. Av.Faik I. hakkında Beyoğlu
  C.Başsavcılığında soruşturma açıldı. (Sor.No:2010/ 8374)

  Polis destekli haraç çetesinin ne derece güçlü olduğunu Başbakanın
  ikinci avukatı Faik.I.’nın da devreye girip, bizi tehdit etmesinden
  anladık. SİYASET-MAFYA-EMNİYET iş birliğini acı bir şekilde gördük,
  yaşadık. Polis destekli haraç çetesi; 31.03.2005 tarihinde iş adamı
  iki müvekkile adam öldürmeye teşebbüs ve silahlı gasp suçunu
  işledikten sonra organize çetenin 8 elemanından 6 ‘sı YOK sayılmıştır

  Yok sayılan eli kanlı failler adına söz konusu YÜZ KIZARTICI
  SUÇLARI işlediği iddialarımız, onlarca somut delil ve belgelerle
  ispatlı olmasına rağmen, Av.Güzey hiç bir hakim-savcıya ifade dahi
  vermedi. Bir yandan avukatlık yapmıyorum diyor, diğer yandan ise ”
  Başbakan avukatıyım” diyerek kendini tanıtmaya, SİYASİ NÜFUZUNU
  kullanmaya devam ettiğini hayretle izliyoruz. Sadece müvekkillerimin
  hakkını arayan benim için ise, C.Savcıları şüpheli olarak ifadeye
  çağırıyorlar. Adaletin gücü sadece bana yetiyor. Siyasi nüfuzun ZULMÜ
  altında bende 5 yıldır eziliyorum.

  ELİ KANLI FAİLLER VE HİMAYE EDENLER !
  Av.Numan Güzey’in yakını olduğu kanısında olduğumuz eli kanlı failler
  ve bunları gizleyip YOK saydıran avukat Güzey CEZASIZ mı kalacak ?
  Sahteciliklerle eli kanlı failleri himaye eden Güzey hakkında yasal
  işlemlerin yapılmasını ve failler hakkında DAİMİ ARAMA kararını
  Adalet adına talep ediyoruz. Siyasi Nüfuz duvarını aşamıyoruz.
  Yasalar herkes için eşit bir şekilde uygulansın, siyasi nüfuz ortadan
  kaldırılsın.

  * Bunun için yeni bir Anayasaya da, TCK ya da gerek yok !
  * Onlarca somut delil ve belge dosyasında duruyor , KOZMİK odada
  değil !
  Suçlulara ait 2 adet parmak izini 5 yıldır DAİMİ ARAMA’
  ya aldıramıyoruz.

  Eli kanlı failler için bu kararın alınmasını ADALET adına istiyoruz.
  Somut delillere rağmen Kanun Hükümlerini uygulamayıp DAİMİ ARAMA
  kararını almayanlar hakkında Adalet Bakanlığını göreve davet ediyoruz.

  Demokratik Hukuk Devletinde Kimse Dokunulmaz değildir. Yüce Türk
  Adaleti önünde ” HESAP VERENE KADAR ” bu mücadelemize yılmadan devam
  edeceğiz. Her şeyi göze alarak, bizlere yaşatılan hukuk
  faciasının onlarca belgesini medyada toplum vicdanıyla
  paylaşmaya devam edeceğiz. Bu iddialarımızın tümü ispatlı olup ,
  bizde oluşan kanı budur.

  Şerefle bitirilmesi gereken en ağır görev, HAYAT
  ‘tır ! (Anonim)
  İlgililere ve Tüm Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
  21.05.2010

  ( Müştekiler Vekili Av.Ahmet Ömer KİBAR 0532
  336 09 25)

 35. Ahmet Ömer KİBAR said

  BASINA VE KAMUOYUNA ÖNEMLE DUYURULUR.

  DELİ RAPORU misillemesine rağmen,

  T.B.B. ” İstanbul Barosunun, Başbakan avukatını AK-layan KARARINI B-O-Z-D-U ! ”

  Türkiye Barolar Birliği, Baronun 1,5 yıldır görmediği (görmek istemediği) delilleri, ilk oturumda tespit etti ve hukuk faciası bu KARARI B-O-Z-D-U !!!

  Siyasi nüfuzlu sahteciliklerin onlarca delilini kamuoyuna sunan avukata
  DELİ RAPORU
  aldırma misillemesine rağmen ;

  Türkiye Barolar Birliği
  Siyasi nüfuzun etkisinde kalmadan,
  Başbakan Avukatını
  Baro’dan “ ATILMAKTAN KURTARAN ” AK-LAYICI KARARI BOZDU !

  Başbakan avukatı Numan GÜZEY ’in, siyasi nüfuzuyla “4 kez sahtecilik,1 kez Resmi Evrak Hırsızlığı ” suçlarından AK-LAYAN İstanbul Barosunun Hukuk Katliamı Kararını, Türkiye Barolar Birliği BOZDU.

  23.07.2010 tarihli bu karar onay için Adalet Bakanlığında bekliyor. Bakanlık onayından sonra Yüz Kızartıcı Suçlardan Başbakan avukatı yeniden yargılanacak. Tüm iddialarımız onlarca belge, somut delil ve bulgularla ispatlı olup, Yüce Türk Adaletinin geç de olsa tecelli edeceğine inanıyoruz !

  Erdoğan ’ın avukatı eski imam Numan Güzey;

  1)BOZMA GEREKÇESİ ; Deliller getirtilmeden eksik inceleme ile yapılan yargılama

  İstanbul Barosunda 1,5 yıldır yapılan yargılamada, getirtilmeyen delillerin bir kısmını biz temin ettik dosyaya sunduk , ayrıca 70 milyonluk kamuoyunda onlarca delili paylaştık. Medyada çarşaf çarşaf sunulan delillere Baro SESSİZ kaldı.Duruşmalarda bu delilleri, olaylarla ilişkilendirip yazılı ve sözlü olarak belirttik ( Sözümüzün devamlı kesilmesine ve azarlanmamıza rağmen). Siyasi nüfuzun etkisindeki bir kısım Disiplin Kurul üyeleri ihsas-ı reylerini belli etmişlerdir. İstanbul Barosunda bizlere yaşatılan yoğun dayatmacı ayrımcılık sebebiyle, müvekkiller duruşmalardan çekilmek zorunda kaldılar. Ertesi gün de ihsas-ı reylerini belli eden, açıkça hukuku çiğneyen bir kısım üyeleri Beyoğlu C.Başsavcılığına şikayet ettik ve yazılı MEDYA ya başvurduk.

  Tüm deliller,somut,bilgi ve belgeler ortada iken, karşı tarafın siyasi nüfuzuyla Baronun çok kolay İKNA olduğu kanısındayız.( Nasıl İKNA olduysa… ! )

  Hiç bir disiplin cezası verilmedi, güya AK-LANMIŞ oldu !

  Türkiye Barolar Birliği, Baronun 1,5 yıldır görmediği (görmek istemediği) delilleri, ilk oturumda tespit etti ve hukuk faciası bu KARARI BOZDU.

  İddialarımız delilleriyle ispatlıdır.Yayın organlarında internette onlarca delil ve belge çarşaf çarşaf dolaşıyor.

  2) DELİ RAPORU – AVUKATLIK CÜBBESİ

  Av.GÜZEY – Başbakanın 2.avukatı Faik IŞIK- DELİ RAPORU:

  5 yıl süresince sadece müvekkillerin hakkını arayan benim için DELİ RAPORU almaya çalışıyorlar.Önceki başvurularda “ Rehabiliteye ihtiyaçları var, ruh sağlıkları bozuk” diyerek toplum da küçük düşürmeye çalıştılar (Belgelidir).

  Başbakan avukatı Faik IŞIK, İstanbul Barosu Başkanlığına beni şikayet ettiği 11.06.2010 tarihli 10 sayfalık başvurusunda; Avukatlık Yasasının 5/H bendi “ Avukatlığı sürekli olarak gereği gibi yapmaya engel vücut veya AKILCA MALUL olmak” Avukatlığa engel teşkil ettiğinden “ halen avukatlık yapabilecek akıl sağlığına sahip olup olunmadığının tespitini (Adli tıp rapor örneği vererek) cezalandırılmamı ve MESLEKTEN İHRACIMA karar verilmesini” adeta talimat verir gibi talep ediyor(Belgelidir).

  5 yıllık yargılama sürecindeki siyasi nüfuzla, acımasızca sistemli, baskı ve ZULÜM yapıldıktan sonra; Başbakanın 2.avukatı da aynı siyasi nüfuzuyla 25 yıllık Cumhuriyet Savcısı, 6 yıllık avukat olarak bana DELİ GÖMLEĞİ giydirip, AVUKATLIK CÜBBESİNİ çıkartmamı istiyorlar !!!

  3 ) DELİ RAPORUNUN ZAMANLAMASI
  Her iki Başbakan avukatı birlikte hareket ediyorlar.Deli raporu aldırabilmek için Baroyu aracı (vasıta) olarak kullanmak istiyorlar (Belgeleriyle ispatlıdır).Barodaki siyasi vesayet ’in varlığını da bu son gelişmelerden sonra göreceğiz kanısındayız.

  5 yıl süresince yapılan organize sahtecilikleri, tüm engellemelere rağmen tek tek ispatlayıp, kamuoyunda paylaşınca mı DELİ OLDUM ? Türkiye Barolar Birliği’nde avukat Güzey’in kararının bozulmasından sadece 40 GÜN ÖNCE baroya başvurulması, bir tesadüf değildir, SUÇLULARIN TELAŞI olduğu kanısındayız.
  Organize sahtecilikleri işleyenleri ortaya çıkaran ve sadece mesleğini yapan avukata, DELİ RAPOR ’u aldırmak isteyenlerin, Başbakan avukatları olması da çok düşündürücüdür!

  4) MANEVİ İŞKENCE – SİYASİ NÜFUZUN ZULMÜ

  4 kez sahtecilik, 1 kez Resmi evrak hırsızlığı ve siyasi nüfuz kullanmak onlarca delilleriyle, belgeleriyle ispatlı olduğu halde, bana deli raporu aldırmak tamamen MANEVİ İŞKENCE ‘dir.
  Deli raporu aldırmaktaki amaç; olayların arkasında “ karanlık güçler ” in olması ve başka yerlere ( ! ) uzanmasıdır. Gerçeğin ortaya çıkmaması için her şeyi göze alan bu kişilerin, yarın CANIMIZA KASTETMESİ ihtimali de kuvvetle muhtemeldir.Görevimi engellediler, “ Yavuz Hırsız” misali beni suçlu çıkartmaya çalıştılar.

  “Kendinizi sanık sandalyesinde görürsünüz ” diye gözdağı verip tehdit eden, “ Medya Maymunu” diye hakaret eden Av.Faik IŞIK, şimdi de hakkımda DELİ RAPORU aldırmak istiyor.(Belgelidir)

  Her şeyi göze alarak; Siyasi nüfuzla yapılan eylemler zincirinin bilgi ve belgelerini sürekli olarak kamuoyu ve medya ile paylaşacağız. Bizler, sadece gerçeğin ve adaletin peşindeyiz!

  Tüm iddialarımız onlarca delil, somut belge ve bulgularla ispatlı olup, Yüce Türk Adaletinin geç de olsa tecelli edeceğine inanıyoruz.07.08.2010

  Şerefle bitirilmesi gereken en ağır görev, HAYAT ‘tır ! (Anonim)

  Av.Ahmet Ömer KİBAR ( Gsm 0 532 336 09 25 )

 36. Ahmet Ömer KİBAR said

  KALP —- — – — – AZAN……. …… ;

  Ergenekon da bir çok SAHTE BELGE , SAHTE DELİL çıktığını medyadan öğrendik.
  BAŞBAKAN AVUKATI ‘nın da SAHTECİLİK – YÜZ KIZARTICI SUÇLAR işlediği iddiaları ve bu sahtecilikleri defalarca ispatlayan onlarca belge medyada çarşaf çarşaf sunuluyor.
  ***
  Bir taraftan Ergenekon’ da SAHTE çıkan deliller,
  Diğer taraftan Başbakan avukatı Numan GÜZEY ‘in adli ve idari mercilerde bir çok kez kullandığı iddia olunan SAHTE delil ve belgeler …!!!!
  ***
  Tüm bu sahtecilikler İ L A H İ T E S A D Ü F olsa gerek diye düşünüyorum….!!!
  Hem de BAŞBAKAN AVUKATI – Eskinin CAMİİ İMAMI NUMAN HOCA…
  İLAHİ TESADÜF… ……!!!!
  Yüce Türk Adaletinin G E Ç de olsa tecelli edeceğine inancımız sonsuzdur!
  Şerefle bitirilmesi gereken en ağır görev, HAYAT ‘tır ! (Anonim)

  Not: Lütfen şayet içeriği bizim gibi onaylıyorsanız, bu metni tüm önemli sitelere ve ülkede düşüncesi ne olursa olsun namuslu her insanın mailine ulaştırın.

  Av.Ahmet Ömer KİBAR (0532 336 09 25 )

 37. Ahmet Ömer KİBAR said

  Ergenekon da bir çok SAHTE BELGE , SAHTE DELİL çıktığını medyadan öğrendik.
  BAŞBAKAN AVUKATI ‘nın da SAHTECİLİK – YÜZ KIZARTICI SUÇLAR işlediği iddiaları ve bu sahtecilikleri defalarca ispatlayan onlarca belge medyada çarşaf çarşaf sunuluyor.
  ***
  Bir taraftan Ergenekon’ da SAHTE çıkan deliller,
  Diğer taraftan Başbakan avukatı Numan GÜZEY ‘in adli ve idari mercilerde bir çok kez kullandığı iddia olunan SAHTE delil ve belgeler …!!!!
  ***
  Tüm bu sahtecilikler İ L A H İ T E S A D Ü F olsa gerek diye düşünüyorum….!!!
  Hem de BAŞBAKAN AVUKATI – Eskinin CAMİİ İMAMI NUMAN HOCA…
  İLAHİ TESADÜF… ……!!!!
  Yüce Türk Adaletinin G E Ç de olsa tecelli edeceğine inancımız sonsuzdur!
  Şerefle bitirilmesi gereken en ağır görev, HAYAT ‘tır ! (Anonim)

  Not: Lütfen şayet içeriği bizim gibi onaylıyorsanız, bu metni tüm önemli sitelere ve ülkede düşüncesi ne olursa olsun namuslu her insanın mailine ulaştırın.

  Av.Ahmet Ömer KİBAR (0532 336 09 25 )

 38. Ahmet Ömer KİBAR said

  Başbakan’ın avukatını, halka şikâyet etti!

  Tüm basın kuruluşlarına mail gönderen Av.Ahmet Ömer KİBAR, tüm yasal yollara başvurduktan sonra Başbakan’ın avukatı Numan Güzey’i halka şikâyet ediyor.

  Av.Ahmet Ömer KİBAR, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarının, Başbakan avukatı Numan GÜZEY ‘e işlemediğini belirterek, halka şikâyette bulundu.

  İşte tüm medya organlarına gönderilen şikâyet yazısı:

  ” SİYASİ NÜFUZUYLA ÖRGÜTLÜ SAHTECİLİK ve RESMİ EVRAK HIRSIZLIĞI ” suçları iddialarımız onlarca delilleriyle İSPATLI olmasına karşılık ;

  * Adalet Bakanlığı Soruşturma İzni vermedi, CEZASIZ bıraktı. Kaldı ki, YÜZ KIZARTICI SUÇLAR izne tabii değildir!

  * İstanbul BARO ‘su da anlaşılmaz ( !!!! ) bir şekilde hiç bir disiplin cezası vermemiştir. Soruşturma izni verilmediğini esas dayanak yaparak – YÜZ KIZARTICI SUÇLARI – CEZASIZ bırakmıştır. BARO, siyasi nüfuzun etkisi altında kalarak karar vermiştir. Siyasi nüfuza direnememiştir.!!!!!

  DİSİPLİN Kurulu Başkanı ve bir üyenin İHSAS-I REYLERİNİ karşı taraf lehine belli ettikleri için duruşmalardan çekildik ve Beyoğlu C.Savcılığına şikayet ettik .

  Dünyanın 3.büyük BARO ‘sunda suçsuzken suçluymuş konuma getirilecek bir yargılama yapılmıştır. Siyasi nüfuzlu başbakan avukatı istediği gibi konuştu, bizler ise yeterli söz hakkı verilmeden susturulduk Adil Yargılanma hakkımız ihlal edilmiştir.

  Organize suç çetesinin 6 faili meçhulü, Av.Numan GÜZEY ‘in siyasi nüfuzuyla yok sayılmıştır. Hazırladığı ÖRGÜTLÜ SENARYO ile 8 kişilik çete elemanının gerçekleştirdiği olayı 2 kişiye
  indirgemiştir.

  Sözün söze üstünlüğü yoktur. Deliller bağır bağır bağırıyor .!!!!

  Mukayeseye elverişli parmak izleri dosyada !!!

  Kesin teşhislerle ilgili deliller dosyada !!!!!!

  Bu failler kimdir ? Neden korunuyor ? Varlıkları bile neden yok sayılıyor. Neden bulunmuyor ? Çetenin tetikçileri neden saklanıyor?

  Başbakan Avukat GÜZEY, 4 KEZ SAHTECİLİK VE 1 KEZ RESMİ EVRAK HIRSIZLIĞINI, örgütün bu faili meçhullerini ÖRTBAS etmek için yapmıştır.

  Generallerin tutuklu yargılandığı ülkemizde, Ağır cezalık YÜZ KIZARTICI suçları defalarca işleyen Başbakan avukatının ifadesi dahi alınamıyor. Dokunulmazlık zırhı neden delinemiyor?

  Kapalı kapılar ardından verilen kararların önemi yoktur. Dosyalar profesyonelce kapatılıyor. Bizim suçlanmamıza RAMAK kalıyor.

  BARO ‘ yu ve Başbakan Avukatı Numan GÜZEY ‘i istedikleri T.V – MEDYA kanalında, istedikleri zamanda AÇIK OTURUMA davet ediyoruz. !!!!!!!!!

  Tüm bu kanunsuzlukları kamuoyuyla paylaşmak istiyoruz. Mücadelemizi her ne pahasına olursa olsun sonuna kadar sürdürmekte kararlıyız. Siyasi nüfuzun gücüyle her türlü entrika, örgütlü sahtecilikler ve resmi belge hırsızlığı suçları iddialarımız tek tek ispatlıdır. Bizlere 5 YILDIR acımasızca ZULÜM edenler Yüce Türk Adaleti önünde mutlaka HESAP vereceklerdir.

  İddialarımızı ispatlamadığımız taktirde hakkımızda İFTİRA ve TAZMİNAT davası açmalarını istiyoruz.
  Müştekiler Vekili Av.Ahmet Ömer KİBAR

  Adres : İskenderpaşa mah. Sofular cad. No:51/3 FATİH
  GSM: 05323360925

  http://www.habertaraf.com adlı haber sitesinin 22.01.2010 tarihli yayınıdır.
  ———————–

 39. Ahmet Ömer KİBAR said

  Soruşturma izni verilseydi zaten şaşardım. Kimse soruşturma iznini
  bekemiyordu ama. Alnı açık olsaydı zaten meydana çıkar ” buyrun beni
  soruşturun” derdi .

  EĞER BU YÜZ KIZARTICI ÖRGÜTLÜ SAHTECİLİKLERİ
  VE RESMİ BELGE HIRSIZLIĞI İDDİALARINI VATANDAŞ DELİLLERİYLE MAHKEMELERE
  SUNDUĞUNU,

  VE 1 200 SAYFALIK DOSYANIN SİYASİ NÜFUZLA ÖRGÜTLÜ
  ŞEKİLDE Ö R T -B A S EDİLDİĞİNİ HAYKIRIYORSA….

  BENCE BU
  VATANDAŞ DAVASINDA HAKLIDIR…

  YAPILANLAR DA RESMEN ZULÜMDÜR
  !!!

  SAYIN TAYYİP BEYE EN YAKIN KURMAYLARI BİLE TENKİTLERİNİ
  İLETMEKTEN, MEDYA DAHİL BİR ÇOK KURUM DA MİSİLLEMEYE UĞRAMAKTAN
  ÇEKİNİYORSA….(DOĞAN GRUBU GİBİ İDDİALAR)

  SADE BİR İŞ ADAMI
  VATANDAŞIN

  TÜM BU İDDİALARI

  TAM 5 S E N E D İ R

  ADLİ VE
  İDARİ MERCİLERDE ÖRT -BAS EDİLİYORSA ………

  ..VATANDAŞ VE
  DELİLLERİ BAĞIR BAĞIR BAĞIRIYORSA…….

 40. Seslisohbet Seslichat http://www.TamSesli.Com

 41. Olmuş bitmiş bişeyi tekrar tekrar irdeliyoruz ama aynı yere dönüyoruz ya işte buna çok üzülüyorum 😦

RSS feed for comments on this post · TrackBack URI

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

<span>%d</span> blogcu bunu beğendi: