Sabetaycı Darbetör* İlhan SELÇUK’a Göre, Kimler Bizden Daha Üstün?

Ergenekon Terör Örgütünün Dolduruşuna geldiğim için Türk halkında ve kafasını karıştırdığım herkesten özür dilerim.
Gözlerimi açanlara ayrıca teşekkür ederim.

BALBAY’IN HARD DİSKİNDEN KURTARILAN NOTLARI

İŞTE BALBAY'IN ŞOK NOTLARI - Foto

İŞTE BALBAY’IN ŞOK NOTLARI – Foto
ETÖ davasında tutuklanan Balbay’ın bilgisayarından ele geçirelen bilgiler Tempo24 tarafından yayımlandı. İşte o kurtarılan bilgiler

İŞTE BALBAY’IN BİLGİSAYARINDA ELE GEÇİRİLEN NOTLAR – TIKLAYIN


Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklanan Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Mustafa Balbay’ın bilgisayarından sildiği öne sürülen notları, soruşturmayı sürdüren polis teknik birimleri tarafından hard disk’ten kurtarıldı.

Balbay’a ait olduğu öne sürülen notlarda, dönemin Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Şener Eruygur’a atfen verilmiş diyaloglar bulunuyor. Eruygur, Baybay’ın da aralarında bulunduğu birkaç gazeteciyle yaptığı sohbette hükümete karşı enerjiyi birleştirmek gerektiğini söylüyor.

Söz konusu günlükler, soruşturma makamlarının kayıtlarına göre Balbay’a ait Casper marka dizüstü içersinden çıkan Western Digital marka, seri numarası WMAM9EF31256 olan bilgisayar hard diskinde yapılan incelemede görülen farklı kaydedilmiş dosyaların birleştirilmesiyle oluşturuldu.

Tempo24 internet sitesinin yayımladığı birleştirilmiş dosya toplam 334 bin 882 –boşluklu- vuruştan oluşuyor. Mustafa Balbay’a ait olduğu edilen günlükte her diyalogun dibine ‘DEĞERLENDİRME’ başlığı altında, görüşmede geçen isimler, rumuzlar ve olaylar konusunda bilgiler düşüldüğü görülüyor.

13 Yorum »

 1. fb said

  Türk milletini aydınlattıgınız ıcın sıze tesekkur ederım inanın artık bu gıbı ınsanlar yuzunden kendı benliğimizi ve kültürümüzü unuttuk şaşırdıkartık.Türkiyeyi bu insanların yönetmeye çalıştığını biliyoruz hani tabiriyse işte size derin devlet ( ilhan selçuk ) araştırmanızın devamını diliyorum.

 2. İLYAS OKTAY said

  YANİ BİR ÜLKÜCÜDEN BİR PAŞA VE HATTA GENELKURMAY BAŞKANIMIZI HEDEF ALAN BÖYLE YORUMLAR ELE ALINIP İLHAN SELÇUĞUN YORUM YAZISIYLA YUVARLAYIP ÜLKÜCÜ VE MİLLİYETCİ CAMİAYA YUTULACAK LOKMA GİBİ SUNUP YUTTURACAGINI SANMAK GEYET UCUZ BİR OYUN VE TÜRK MİLLETİNİ TAIMAMAKTIR.TABİKİ MEMLEKET SINIRLARIZDAKI HER FERT NE OLUSA OLSUN BİZ TÜRKLER TARAFINDAN TÜRK OLARAK GÖRÜLÜR VE TANINIR TÜR MİLLİYETCİLİGİNİN ÖZELLİĞİ BUDUR YOKSA FAŞİSTVEYA NAZİ OLARAK TANIMLANIRDIK,AMA BİZ TÜRK OLARAK KABULLENİP ONLAR HAYIR DERSE TAVRIMIZ BİR AZINLIK GİBİ OLUR FAKAT BİR GAZETECİNİN ONLARI AZINLIK OLARAK ONLAR İSTEMESEDE LENSE ETMESİ BELKİ ONLARI DIŞLANIR GİBİ RENCİDE EDEBİLİR

 3. bosver said

  ziverbey köşklerinde akılalmaz işkencelerden geçen ilhan selçukmu darbeci ,katil,emperyalist,faşist israil diyen ilhan selçuk mu sebataycı hayır bunu yazan ahmak ilhan selçuğu araştırırken bunları hiç mi görmemiş hayır görmüş ama bu gibi iftiralarla bunu okuyan ları orduya, cumhuriyet gazetesine ve de laikliğe düşman etmeyi amaçlamıştır bunu yazan arkadasa sesleniyorum sen git fettullah gülenin hayelindeki şeriat düzeninde kendine bir komplo teoriciliği bul atatürk cumhuriyetinde bir hiçsin vede piç…..

 4. gs said

  boşverin yazdığı yazıya aynen kalbimle katılıyorum ayrıca yalanlarınızı biraz daha destekli atın 18.06.2006 tarihli cumhuriyet gazetesindeki ilhan selçukun köşe yazısına bakmanızı tavsiye ederim yazdıklarınızla hiç alakası yok

 5. sinan morgül said

  bütün bunların sonucunda duygusal olarak değilde mantıksal olarak onların oyunlarını onların silahlarından daha üstün silahlar ile bozmalıyız buda akıllı va mantıklı davranmaktan geçtiğine inanıyorum ben aslında bu ve bunun gibi densizler buz dağının görünen kısmı esas bziler buz dağının suyun altıdaki kısmı ile ilgilenmeliyiz çünki sinekler ile değilde bataklığın kurutulması ile mücadele etmeliyiz tabii bu arada sinekleride öldürmemiz gerekiyor diye düşünmekteyim ben sevgi saygılarımla

 6. Murat Tosun said

  Sen bu yazilari yazarken hic siyasal islam ve onun küresel sermaye agalarindan ve ayni zamanda 80 öncesi milliyetcilerinde milli ve uluslararasi sermayedarlarin usakligini yaptigindan ve yine hic mi hic bahsetmiyorsun..!
  Birazcik kitap okumus ülkesindeki ve dünyadaki siyasal, ekonomik ve sosyal gelismeleri takip eden insanlar Ilhan Selcuk ve onun gibilerini nereye koyacagini bilir.
  O bir Yurtsever, sömürüye ve hegemonyaya karsi cikmis bir insan.
  Asil hainler bugün Yahudilere ve diger küresel sermaye agalarina ülkenin milli kaynaklarini ve sonucunda getirdigi hertürlü bagimliligi tepsi icinde sunanlardir.
  Bunu gecmiste Türk Milliyetcileri yapti(sözde milliyetciler), simdi de islam kisvesi adi altinda siyasal islam yürüten Usaklar!
  Nicin bunlardan bahsetmiyorsun, Avrupa, Israil, ve Amerika bizim islamci hükümeti ve ideolojisini benimsedigi icin mi , onlari destekliyor, yoksa memleketimizde istedigi gibi at oynattigi icin mi….!
  Ben 17 senedir Avrupada yasiyorum ve Avrupayi da Amerikayi da cok iyi taniyorum.

  Ismet Inönü,nün bir sözü vardi:” Hadi canim sende!”
  Sen ve senin gibiler kimin sözcülügünü yapiyorsunuz, ben birseyler kokluyorum, sizlerin bu sunmus oldugunuz bilgi ve yorumlardan!
  Kendinize iyi bakin ve iyi hizmetler

 7. yasar pasayla ilgili asagilayici sozleri yazanlarin yilimizin Ali kemalleri oldugunu Hepimiz biliyoruz . Yuce milletimizin Pasasina nasil sahip ciktigini gorunce kacacak delik ararsiniz ben buna inaniyorum . hainlerin bu kadar curetkar olmasi bizi korkutamaz . saygilarimla Haydar mengi

 8. halil said

  BEN BU YAZINIZ DAN VE CESARETINIZ DEN DOLAYI SIZI KUTLARIM . AMA BAZI KIMSELER SIZIN YAZINIZA INANAMIYA BILIR ONLARIN YA SAFLIGINDAN YA DA ONLAR BU GIBI ULKEDE DONMELERE HIZMET EDEN USAKLARIDIR. BEN ONLARA KABAHAT BULMAM CUNKI ONLAR INANDIGIBA HIZMET EDIYOR , BIZIM GIBI KAHVE KOSESINDE PISPIRIK OYNAYIM ULKE KURTARMIYORLAR . BIZIM TOPLUM OLARAK UYANMAMIZ LAZIM YOKSA YARIN COK GEC OLUR CUNKU TURKIYENIN ALTI COK FENA OYULUYOR BENCE SAGCILIGI SOLCULUGU VEYA ALEVI SUNNI KURT GIBI APTAL SEYLER UGRASMAYI BIRAKIP BU GIBI ULKEYI SATMAYA HAZIRLANAN INSANLARIN KIRTLAGINA COKMENIN ZAMANI GELMISTIR .OTURUPTA KURTLAR VADISINI SEYRETIP AH VAH CEKMEYELIM KALKIP ICRAATA BASLIYALIM TESEKURLER

 9. YAHYA said

  ŞAHISLARIN SOYUNU SOPUNU BİLEMEM.TEK BİLDİĞİM DEVLET VE MİLLET OLARAK İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ REZALETTİR.VİYANA ÖNLERİNDE AVRUPALIYA ATINI SULATAN BU MİLLET ŞİMDİ İMF NİN ATINI ANKARA DA SULUYOR.CUMHURİYET DÖNEMİNDE ŞİMDİYE KADAR 1,5 TRİLYON DOLAR ANAPARA+FAİZ ÖDENDİ. ÖDENEN BORC NEYİN BORCUDUR? BUNU SORGULAYIN! İKTİDARA GELEN HER HÜKÜMET ZORLA BOCLANDIRILIYOR.ASKER DE BUNU SEYREDİYOR.SADECE 2002-2008 DÖNEMİNDE 225 MİLYAR DOLAR İÇERİYE VE DIŞARIYA FAİZ ÖDENDİ VE HALA HERGÜN 120 MİLYON DOLARA TEKABÜL EDEN 156 MİLYON YTL CİVARINDA-(ESKİ PARAYLA 156 TRİLYON) GÜNLÜK FAİZ ÖDENİYOR.GÜNLÜK 156 TRİLYONU KAÇ KİŞİ YİYOR BİLİYOR MUSUNUZ ? TAHMİN EDİN BEYLER! 5500 (BEŞBİNBEŞYÜZ ) KİŞİ.YANLIŞ DUYMADINIZ SADECE 5500 KİŞİ. KİM NEYİ ARIYORSA İŞTE BU 5500 KİŞİNİN İÇİNDE ARASIN .5500 SİLAHLI ADAM HAZİNENİN ÖNÜNE GELSE ZORLA GÜNDE 156 MİLYON YTL HARAÇOLARAK İSTESE VATANDAŞ BUNLARI SALLANDIRIR.AMA FAİZ YUTTURMACASIYLA ALDIKLARI İÇİN VATANDAŞ BİLMİYOR.2008 YILINDA ÖDENECEK 57 MİLYAR YTL BORÇ FAİZİYLE 1900 ADET(BİN DOKUZYÜZ) F-16 ALINIR.ŞİMDİ SORU ŞU:BUNA GÖZ YUMANLAR,ÇANAK TUTANLAR KİMSE, TÜRK OLSA NOLUR? OLMASA NOLUR? UYAN MİLLET MALI GÖTÜRENLER VAR!

 10. baron said

  size birşey diyeyimmi bu gün ve dün ve dünden önce ATATÜRK dönemi hariç 17.yy dan bu güne türkiye ve osmanlı bu orrosbu çocukları tarafından yönetilmiştir ve yönetilmektedir veee yönetilecektirr..

  halkım eğerki

  her sakallıyı hoca sanmayı bırakırsa

  birşeyleri merak edip araştırırsa

  olaylara tarafsız bakmayı sağlarsa ki bunlar taraf oluyorlar gerek sağ gerek sol gerek atatürkü kullanarak insanları öyle kandırıyorlar dediğim gibi tarafasız bakın ve bölünmeyin

  sadece araştırın kaynağınız ilmihaller yok şunlar bunlar değil bizzat KUR-Anı kerim olsunn

  yok bunları yapmaz isek sörümürlmeye müslüman kanı dökmeye ezilmeye mahkumuz ki yapmıyoruz bunları o yüzde nbenim halkım enayidir.aptaldır ve cahildir kimse alınmasın arkadaş evet öyleyiz öyle olmasak bu piçlerin hakkından gelebilirdik değilmi ? !!

 11. as said

  sağar ismet in nesli değil mi ne de olsa . anladın sen onu kanımca…

 12. KEMALİST 2 said

  İLHAN SELÇUK KADAR KAFANA TAŞ DÜŞSÜN !!!

 13. murat bey siz yazınızda ilhan selçuktan bahsetmişsiniz diyorsunuzki ve sözlerinize gülüyorum

  “O bir Yurtsever, sömürüye ve hegemonyaya karsi cikmis bir insan.
  Asil hainler bugün Yahudilere ve diger küresel sermaye agalarina ülkenin milli kaynaklarini ve sonucunda getirdigi hertürlü bagimliligi tepsi icinde sunanlardir.
  Bunu gecmiste Türk Milliyetcileri yapti(sözde milliyetciler), simdi de islam kisvesi adi altinda siyasal islam yürüten Usaklar!
  Nicin bunlardan bahsetmiyorsun, Avrupa, Israil, ve Amerika bizim islamci hükümeti ve ideolojisini benimsedigi icin mi , onlari destekliyor, yoksa memleketimizde istedigi gibi at oynattigi icin mi….!
  Ben 17 senedir Avrupada yasiyorum ve Avrupayi da Amerikayi da cok iyi taniyorum.

  Ismet Inönü,nün bir sözü vardi:” Hadi canim sende!”
  Sen ve senin gibiler kimin sözcülügünü yapiyorsunuz, ben birseyler kokluyorum, sizlerin bu sunmus oldugunuz bilgi ve yorumlardan!”

  yukarıda belirttiğiniz yazıda evet amerika ve yahudilere bende karşıyım fakat ilhan selçuk gibi inanlarda onların bir şekilde uşaklığını yapmaktalar diye düşünüyorum he bu arada sanırım sizde CHP lisiniz değilmi baksanıza İsmet inönü’yü övdüğüne göre ben sevmiyorum şahsen neden çünki en başlıca sebeblerinden biriside Mustafa Kemal vefat ettikten sonra TÜRK LİRA’sının üzerine kendi resimlerinin olduğğu paralar bastırma ahlaksızlığını göstermiştirde ondan neymiş atatürkin silah arkadaşıynış neymiş atatürkü çok seviyormuş hadi canım sende

RSS feed for comments on this post · TrackBack URI

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

<span>%d</span> blogcu bunu beğendi: