Yaşar, Bize (Gerçek) Kimliğini Göster!

Ergenekon Terör Örgütünün Dolduruşuna geldiğim için Türk halkında ve kafasını karıştırdığım herkesten özür dilerim.
Gözlerimi açanlara ayrıca teşekkür ederim.

BALBAY’IN HARD DİSKİNDEN KURTARILAN NOTLARI

İŞTE BALBAY'IN ŞOK NOTLARI - Foto

İŞTE BALBAY’IN ŞOK NOTLARI – Foto
ETÖ davasında tutuklanan Balbay’ın bilgisayarından ele geçirelen bilgiler Tempo24 tarafından yayımlandı. İşte o kurtarılan bilgiler

İŞTE BALBAY’IN BİLGİSAYARINDA ELE GEÇİRİLEN NOTLAR – TIKLAYIN


Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklanan Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Mustafa Balbay’ın bilgisayarından sildiği öne sürülen notları, soruşturmayı sürdüren polis teknik birimleri tarafından hard disk’ten kurtarıldı.

Balbay’a ait olduğu öne sürülen notlarda, dönemin Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Şener Eruygur’a atfen verilmiş diyaloglar bulunuyor. Eruygur, Baybay’ın da aralarında bulunduğu birkaç gazeteciyle yaptığı sohbette hükümete karşı enerjiyi birleştirmek gerektiğini söylüyor.

Söz konusu günlükler, soruşturma makamlarının kayıtlarına göre Balbay’a ait Casper marka dizüstü içersinden çıkan Western Digital marka, seri numarası WMAM9EF31256 olan bilgisayar hard diskinde yapılan incelemede görülen farklı kaydedilmiş dosyaların birleştirilmesiyle oluşturuldu.

Tempo24 internet sitesinin yayımladığı birleştirilmiş dosya toplam 334 bin 882 –boşluklu- vuruştan oluşuyor. Mustafa Balbay’a ait olduğu edilen günlükte her diyalogun dibine ‘DEĞERLENDİRME’ başlığı altında, görüşmede geçen isimler, rumuzlar ve olaylar konusunda bilgiler düşüldüğü görülüyor.

23 Yorum »

 1. bru1200 said

  Belge diye sunduğunuz nüfüs kayıtları tamamen sahte. İnternette sizin verdiğiniz bilgilerle vatandaşlık nosu kontrolu yapınca ne Sayın General’in ne de kardeşinin veya babasının veya annesinin kayıtları çıkıyor.
  Diğer sözde belgelerinizin doğruluğunu kontrol edebilecek durumda ne yazıkki değilim ancak yukarıda açıkladığım olay onların da uydurma ve düzmece olacağını düşündürüyor.
  Çamur at izi kalsın. Siz öyle sanın, bu yaptığınızla halkın askere olan inancı daha da artacak.
  Yaptığınız utanç verici birşey. Bırakın bu ülke için canını ortaya koymuş bir kişiye herhangi bir insana yapılmaz yaptığnız. İnsanın çocuklarının, ailesinine daha da önemlisi aynada kendisine bakacak vicdanı olması lazım. Sizde yok.

 2. Erhan said

  Ulan terbiyesiz herifler, attığınız yalanların içinde hiç değilse bir iki satır doğru olsun.

 3. AHUD BARRACH said

  ADAM GİBİ BAKIN ULAN TOPLAR ADAMLAR DOĞRU SÖYLÜYO HABER DOĞRU İKİ DALLAMANIN YORUMU YANLIŞ….

 4. CryptoGraphic said

  Askeri okullarda sınıfta kalanlara “dönek” denildiği doğru bir bilgidir. Son zamanlarda “devre kaybı” kullanılsa da 15-20 yıl öncesine kadar kullanılan tabir “dönek”tir. Bu konuda o zamanlar askeri okulda okumuş herhangi biriyle konuşabileceğiniz gibi askeri lisede okumuş Kazım KARABEKİR, Aziz NESİN gibi asker kökenli kişilerin anılarını da okuyabilirsiniz. Okumayacağınızı bilsem de buraya benim gibi yanlışlıkla gelen arkadaşları bilgilendirmek için not düşünüyorum. Yazının geneli hakkında bir fikir sahibi olmaları için. 😉

 5. nnnnnnnnnn said

  siz aşağılıksınız

 6. sparky said

  said baban olsa bukadar savunmaz ve arastirmadan suclarsin.
  yoksa gercek baban bu serefsiz dor yildizli org.(organize sebat ayi)mi

 7. NMBHJFJHBYJHY said

  NEDEN İŞİNİZE GELDİ DİMİ BAZİYAHUDİLER DOGRULARİYAZMAK ŞUÇMU
  BÜYÜKANİTİN HANGİMİLLETTEN OLDUYU BELLİMİ

 8. Nüfus bilgileri doğru. TC nüfus işleri sitesine bakın. Bazı bilgiler ise kaldırılmış nedense!!

 9. Fuckerman of pkk said

  işinize gelmeyen yorumları niye siliyorsunuz, aşağılık pkk işbirlikçileri, kendi pisliğinizde boğulacaksınız.

 10. selami said

  beyler araştırmadan birşeyler yazmayın

 11. ahmet said

  onunla ugraşacana ermeniyle ugraş

 12. İLYAS OKTAY said

  NE KADAR BÜYÜKSÜN VE BU GEÇMİŞİN HAİNLERİNİN GÜNÜMÜZDEKİ UZANTI VE TORUNLARINA ANCAK KÜSTAHCA YORUMLARINDA HEDEF OLUYORSUNUZ BİZLERDE O KADAR GÜVENDE OLUYORUZKİ İYKİ SİZLER VARSINIZKİ BİZLER BU HAİNLER TÜRESEDE SAYENİZDE RAHAT EDİYORUZ GEÇMİŞTE YAPTIKLARI HAİNLİKLER BAŞARI SAGLASAYDI BÜGÜN EZAN YERİNE ÇAN SESİ;İSMİMİZ YASİN YERİNE BELKİDE YORGO OLACAKTI

 13. hüseyin said

  ben bir ilahiyatçıyım.cenabı Allah Kuran-ı kerim hucurat suresinde böyle söylentiler hakkında bizi uyararak :”Ey inananlar! Eğer yoldan çıkmışın biri size bir haber getirirse, onun iç yüzünü araştırın, yoksa bilmeden bir millete fenalık edersiniz de sonra ettiğinize pişman olursunuz.”(49/6) .Bence bu gibi haberler veye yalanlar desek daha doğru olur necip Türk milletini karıitırmak , dirliğini ve birliğini yıkmak isteyen mihraklar tarafından ortya atılmaktadır.Özellikle ordumuzun en üst kişisine atılmaya çalışan bu iftira iğrençtir. malesef bilgi düzeyi düşük inancını kulaktan duyma şeyler üzerine kuran dindar geçinen safları hedef alarak böyle yemler hep atılagelmiştir. ne yazıkki lawrensler geçmişte olduğu gibi halen varlığını devam ettirmektedir.unutulmamalı ki dindarlık iftiralar üzerine kurulamaz.dindarım ,vatanımı seviyorum,ordumu seviyorum,bayrağımı seviyorum.çünkü bu kadar hain düşman arasında Allah , varlığımın devamı için onları vesile kılmış.cenab-ı Hak vatanımıza , milletimize, zeval vermesin.

 14. kktc said

  Yazılanlar doğru olabilir ama daha somut deliller vermeniz gerekir

 15. rasim said

  ORDUMUZA SIZMIŞ HAİN SENİ. O PİS ELLERİNİ BU MİLLETİN BOĞAZINDAN ÇEK.

 16. ilyas oktay said

  orduya alınan bir kişinin harpokuluna girene kadarki mevzuatını bilmeyen bu yazıları değere tabi tutar onca süzgeçten sonra başlayan teğmen üsttrğmen yüzbaşı binbaşı yarbay albay tuğgeneral tümgeneral korgeneral orgeneral bu kadar süzgeçten geçen insanlara bu yorumlar yapılıyor ilk kez tanıdığımız 5 yıllık politikacı değil bu kişiler bir ordu mensubu ilk önce çuvaldızı insanlar kendine batırsınlar sonra yorum yazsınlar onlar askeriyede olduğu kadar süzgeçten geçebilirlermiydi kimbilir soy ağaçlarının altından neler çıkar.komutan ve ordumuzu zaafa sokmak isteyen şer kişiler kendi soy ağaçlarını araştırsınlar biz komutanlarımız ve ordumuzun herzaman emrindeyiz ve siz ve sizin gibi densiz hainleri tanıyoruz..

 17. milletimiz inancı ile degerleri hiçe sayan her kim olursa olsun lanetini esirgemeyecek. hainler hainliğine devam etsede zararı her halukarda kendi kendilerine olacaktır. Irakta görüldüğü gibi. eninde sonunda türkiye cumhuriyeti cumhurun insiyatifine teslim olacaktır ve cumhuriyet ilelebet kalacaktır. hain ve burcuvalar korkmakta haklı YAŞASIN TÜRKİYE CUMHURİYETİ YAŞASIN AHMETLER , MEHMETLER AYŞELER FATMALAR KAHROLSUN HAİNLER.

 18. KARDEŞİM BELGELER FOTOSHOPLA YAPILMIŞ ONU BENİM EBEMDE YAPAR..

  GÖTLER SİZLER YAHUDİSİNİZ ASLINDA “SALDIRAY” İSİMLİ KİŞİ TAM MOSSAD

  AJANLARINA BENZİYORSUN DİĞER SAKALLIDA YAHUDİ DİN ADAMLARINA

  HER ŞEY SALLANMIŞ ATMAYIN LAN

 19. hatice said

  doğruysa şimdiki hükümetin bizi savaşa sokmaya gönülsüz görünüp içten içe can atması muhtemel.ırakta isek ihanet var demek.kelleci başbakan cevabın içinde.doğruyu bulmak çok kanlı olacak.inanmak istemiyorum biz zaten karışık bir ırkız ama vatan inancı birlik ateşimiz.bu inancı diriltmek lazım.düşmeden kalkılmıyor ama .ülkemin yaraları da hep ekli!!!

 20. YAHYA said

  ŞAHISLARIN SOYUNU SOPUNU BİLEMEM.TEK BİLDİĞİM DEVLET VE MİLLET OLARAK İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ REZALETTİR.VİYANA ÖNLERİNDE AVRUPALIYA ATINI SULATAN BU MİLLET ŞİMDİ İMF NİN ATINI ANKARA DA SULUYOR.CUMHURİYET DÖNEMİNDE ŞİMDİYE KADAR 1,5 TRİLYON DOLAR ANAPARA+FAİZ ÖDENDİ. ÖDENEN BORC NEYİN BORCUDUR? BUNU SORGULAYIN! İKTİDARA GELEN HER HÜKÜMET ZORLA BOCLANDIRILIYOR.ASKER DE BUNU SEYREDİYOR.SADECE 2002-2008 DÖNEMİNDE 225 MİLYAR DOLAR İÇERİYE VE DIŞARIYA FAİZ ÖDENDİ VE HALA HERGÜN 120 MİLYON DOLARA TEKABÜL EDEN 156 MİLYON YTL CİVARINDA-(ESKİ PARAYLA 156 TRİLYON) GÜNLÜK FAİZ ÖDENİYOR.GÜNLÜK 156 TRİLYONU KAÇ KİŞİ YİYOR BİLİYOR MUSUNUZ ? TAHMİN EDİN BEYLER! 5500 (BEŞBİNBEŞYÜZ ) KİŞİ.YANLIŞ DUYMADINIZ SADECE 5500 KİŞİ. KİM NEYİ ARIYORSA İŞTE BU 5500 KİŞİNİN İÇİNDE ARASIN .5500 SİLAHLI ADAM HAZİNENİN ÖNÜNE GELSE ZORLA GÜNDE 156 MİLYON YTL HARAÇOLARAK İSTESE VATANDAŞ BUNLARI SALLANDIRIR.AMA FAİZ YUTTURMACASIYLA ALDIKLARI İÇİN VATANDAŞ BİLMİYOR.2008 YILINDA ÖDENECEK 57 MİLYAR YTL BORÇ FAİZİYLE 1900 ADET(BİN DOKUZYÜZ) F-16 ALINIR.ŞİMDİ SORU ŞU:BUNA GÖZ YUMANLAR,ÇANAK TUTANLAR KİMSE, TÜRK OLSA NOLUR? OLMASA NOLUR? UYAN MİLLET MALI GÖTÜRENLER VAR!

 21. pars said

  GERÇEKTEN MERAK EDİYORUM, TAMAM YAHUDİLER KENDİLERİNİ DÜNYAYA TANITTIKLARI GİBİ MASUM DEĞİLLER HATTA BİRÇOK ENTRİKANIN BAŞSORUMLULARI ONLAR…PEKİ YA BU ÜLKEDEKİ POTAMYALI BAŞBAKANLARIN, DEDELERİNİN İSİMLERİ HÜSNÜYADİS OLAN MECLİS BAŞKANLARININ (O KADAR ÇOK Kİ) ŞECERELERİNİ AÇIKLAYINDA DİĞERYAZDIKLARINIZDA BELKİ DOGRUDUR DİYEBİLELİM…AMA YAZABİLECEĞİNİZİ SANMIYORUM…SÖYLEMLERİNİZ MEVCUT İKTİDARLA ÇOK UYUMLU…AMA NEGARİPKİ GEÇMİŞTE HERTAŞIN ALTINDA YAHUDİ ARAYAN MALUM ADAMLARIN KIBLESİ KUDUS OLMUŞ, VAŞİNGTON OLMUŞ..YANİ KISACASI SAMİMİ DEĞİLSİNİZ………………………………………..

 22. Fuzuli said

  TEODOR HERZ SULTAN 2. ABDÜLHAMİD TEN YAHUDİLER ADINA TOPRAK İSTEYEN YAHUDİNİN TORUNUDUR … BELGELERLEDE ISPATLANMIŞTIR … ONDAN SONRA GELECEK OLANLARDA ÖYLEDİR … TÜRK MİLLETİ UYUDUĞU SÜRECE BU BÖYLE SÜRER GİDER …

 23. KEMALİST 2 said

  YAŞAR BÜYÜKANIT KADAR KAFANA TAŞ DÜŞSÜN

RSS feed for comments on this post · TrackBack URI

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

<span>%d</span> blogcu bunu beğendi: